Рецензии «Моє дивовижне тіло»

• Моє дивовижне тіло
    Любовь Вербова, 11 июля 2017 г.
    Книга "Моє дивовижне тіло" - це просто знахідка для батьків та дітей. Я купила цю книгу своєму трирічному племіннику - і він був просто в захваті! Тепер це одна з його улюблених книжок. Мені здається, що три роки - якраз підходящий вік для такої книги, особливо якщо дитина любить читати та цікавиться своїм тілом. Мені дуже сподобалася ця книга своєю ілюстративністю, динамічністю. В ній повно рухливих віконець, тому читання для дитини перетворюється на справжній квест! У книзі доступно пояснено про складні речі організації людського організму, про те, чому люди хворіють, як борються з хворобами, звідки беруться діти, як змінюється наше тіло і все таке. Вона дуже якісно зроблена, що теж важливо при виборі книги для дитини.
    Взагалі вся ця серія книжок "Маленькі дослідники" - надзвичайно цікава та пізнавальна для дітей. Побільше було б таких видань. З такими книгами прививати людей до книжок і знань надзвичайно просто. Я і сама з інтересом гортаю цю книгу. Чекаю також нових книжок з цієї серії!
  • Довгоочікуване видання
    Дар'я Винник , 4 июля 2017 г.
    Після Книжкового арсеналу було дуже багато захоплених відгуків про книгу "Моє дивовижне тіло", тому я з нетерпінням чекала, коли ж її можна буде замовити.
    Книгу купувала для 6-річної доньки. Проте, як на мене, вона розрахована все ж на менших читачів. Для 3-х, 4-х річки якраз ідеально! (Як чудово, що і менші читачі у нас вдома водяться.) Проста мова, якою написані незрозумілі процеси, що відбувають в організмі щоденно; примітивні, добрі малюнки; корисні поради (які від мами чомусь не сприймаються зовсім); маленькі віконця, які так цікаво відкривати, а ще цікавіше дізнаватися маленькі таємниці, які вони ховають. Все це додає зірочок книзі! Тому замовляйте її, не задумуючись! Маленьким дослідникам вона гарантовано сподобається!

Книжка невеличка, має розділи:
    - чому ми такі різні? (проте тіло у всіх однакове)
    - звідки я?
    - як працює моє тіло?
    - куди зникає їжа?
    - що робить мій мозок?
    - як я бачу і чую?
    - чому мені зле?
    - як доглядати за тілом?

Моя оцінка - 5! Побільше б таких видань!!! Тепер чекатимо на інші книжечки серії "Маленький дослідник".
  • Перша в нашій бібліотеці книга про зародження нового життя
    Наталія , 23 апреля 2018 г.
    Хочу описати своє захоплення нещодавно придбаним виданням серії «Маленькі дослідники» - «Моє дивовижне тіло».
    Купувала книгу за порадою знайомої лікарки. Мене цікавило, в якому виданні знайду гарні ілюстрації та доступний опис до багатьох процесів, що проходять в організмі людини.

А особливо хотіла розповісти 6-річному синочку та 3,5-річній донечці про вагітність, про те, як живе та розвивається дитинка в лоні матері (діти вже питалися, але без ілюстрацій це складніше пояснювати). Саме в цьому виданні знайшла ідеальне для дітей такого віку подання інформації - не переобтяжене детальністю і разом з тим подане правдиво.

Дітей книжка захопила. Меншенька з задоволенням розглядає малюнки, коментує побачене, задає запитання, старший знайшов у книзі підтверждення моїх розповідей про травлення їжі, боротьбу з вірусами та бактеріями, необхідності мити руки, займатися спортом і т.д. (книга додала авторитетності маминим словам :) ).

Дуже гарна книга, рекомендую всім батькам як варіант якісного подання інформації для дітей такого віку!!!
  • «Моє дивовижне тіло» таки дивовижне :)
    Ірина Соповська, 20 ноября 2017 г.
    Я не знаю дитини, якій би було не цікаво як влаштоване її тіло. Така вже людська природа, що нам цікаве все, що стосується нас особисто.
    Це вже друга дитяча книга про людське тіло в нашій бібліотеці. Довго сумнівалася, купувати її чи ні, але оскільки книга з цієї ж серії «Світ тварин» стала в нас хітом, таки взяла. І зовсім не пожаліла!
    Ця книга написана і оформлена дотепно, з гумором, зрозумілою дитячою мовою. Всі процеси в нашому організмі описані неймовірно майстерно, з прекрасними ілюстраціями. Ну і віконечка звичайно роблять свою справу :)
    Найулюбленішим розворотом мого сина став розділ «Куди зникає їжа?» Тепер він розказує цей процес всім домашнім і не один раз :)
    Розділ «Що робить наш мозок?» теж неабияк його вразив. Ну як хлопчика може не вразити порівняння мозку з інформаційною автострадою, а мозкового стовбура з поліцейським патрулем, який забезпечує злагоджений рух? І все це майстерно проілюстровано!
    Просто геніальне, на мій погляд, викладення матеріалу про вторгнення мікробів і вірусів в організм та способи захисту тіла. Звичайно, адже тема проілюстрована з допомогою образів - фортеця - загарбники - рицарі.
    Про цю книгу можна писати багато, але краще її придбати і насолоджуватись цим скарбом в дитячій бібліотеці.
    З нетерпінням чекаємо виходу наступних книг серії «Маленькі дослідники»!
  • Must Have для поездки
    Ирина , 10 ноября 2017 г.
    Так получилось,что я случайно увидела эту книгу в разделе бестселлеров. И сразу поняла что "Моё удивительное тело" точно подойдет для моего ребенка (4,5 лет): она очень интересуется что же внутри организма находится и при возможности "лечит" всех окружающих.
    Гениальная идея: сделать очень много окошек на каждой страничке! Они удобно закрываются-открываются, еще и мелкую моторику развивают. Книга с плотными страничками, яркая, интересная! Так получилось, что нам с дочкой нужно было далеко ехать в транспорте. И эта книга полностью завладела вниманием моей шилоклювки) А разворот с процессом пищеварения заслуживает отдельных похвал! Дочка каждый раз хихикает! Микробчики тоже очень милые, так же как и защитники замка-организма. Наглядно демонстрируются полезные привычки для здоровья: мыть руки, чистить зубы, есть не только сладости. Развитие ребенка в животике у мамы на разных стадиях тоже вызвала неподдельный интерес. Время, когда детей приносил аист прошло.
    Побольше бы таких интересных изданий!
  • Полезная и познавательная книга
    m.lukan1991 , 30 сентября 2017 г.
    Купила книгу, для того, чтоб моя малышка с самого раннего возраста, знала как устроен человек, и как нужно о себе заботиться. В книге в доступной для деток форме описано, как устроен человек: начиная со скелета, мышц, внутренних органов, заканчивая кожей и волосами. С помощью множества окошек, которые открываются на каждой странице, увлекательно расписано, какие органы где расположены, какие важные функции они выполняют. Понравился очень раздел, где описано, почему возникает простуда, синяки, отравление и с помощью веселых картинок и окошек, раскрываются правила, как уберечь себя от подобных неприятностей, почему важно сразу сообщить маме о том, что тебя беспокоит, а также как самостоятельно позаботиться о себе (пить много воды, мыть часто ручки, тепло одеваться, отдыхать и тому подобное). Очень интересный (даже для взрослого человека) разворот с описанием всего пищеварительного процесса, красочно и ярко проиллюстрировано и расписано, что происходит с пищей, с момента укуса до туалета. Как важно кушать, какие вещества организм забирает себе из пищи. Мне кажется очень важно именно с малых лет, объяснять ребенку природу и нормальные потребности организма, а данная книга станет лучшим пособием даже для маленьких для деток!
  • Прекрасна книжка для маленьких дослідників
    Мирослава , 18 сентября 2017 г.
    Придбала для свого сина (4,5 роки) цю книжку, й надзвичайно тішуся з результату. Для цього віку книжка ідеальна. Дитина у захваті. Все легко сприймається, адже матеріал цікаво, просто і доступно викладено. А віконечка які відкриваються й несуть додаткову інформацію інтригують і зацікавлюють ще більше. Дитина одразу все запам'ятала і всім оточуючим знайомим та родичам переповідала, та книжку не полишала, все рівно ще і ще переглядала. Тепер - це улюблена книга. В книзі подана інформація щодо роботи організму, не лише опис і констатація факту, а й описується за допомогою цікавої схеми і сам процес, наприклад травлення. Найулюбленіші розділи про систему травлення та про те, звідки беруться діти. Дитина тепер почала розуміти, що відбувається в її тілі, що трапляється з їжею, яка потрапила до животика. А також знає тепер, чому в неї є пупок і як вона виглядала, коди була в животику мами.
    Палітурка та сторінки з картону, тому ця книжка може витримати тривале користування.
    Якщо шукаєте вдалу ідею для подарунку якійсь дитині з якоїсь нагоди, або ж хочете порадувати свого сина чи доньку, дуже раджу придбати цю книжку.
  • Моє дивовижне тіло
    Евгения , 21 августа 2017 г.
    Как-то мне попалась книга "Моє дивовижне тіло" (Little Explorers: My Amazing Body) прекрасного писателя Рут Мартин и я была приятно шокирована, насколько классные сейчас придумывают книги для детей. Сложно представить, какое блестящее поколение вырастет из этих детей, если они с самого маленького возврата будут изучать такие книги. С этой книгой маленький исследователь сможет изучать строение нашего тела и основные его функции и задачи. В ней с помощью картинок, которые к тому же двигаются, с легкостью объясняются сложные понятия анатомии, физиология и патофизиологии человека.
    Мне кажется, идеальные возраст для такой книги - 3 года, хотя это конечно же зависит от особенностей конкретного ребенка. Например, моему сыну эта книга как раз пошла в три года с небольшим, а вот другая книга из этой серии "Мир животных" для нас показалась уже немного детской, так как сын очень любит животных и книги о них изучает уже давно, поэтому сейчас у нас уже книги будут посложнее.
    В любом случае книги непревзойденная и я ее всем советую!
  • Захоплива мандрівка власним тілом для найменших дослідників!
    Олеся Кізима, 21 июля 2017 г.
    Лише один раз побачивши цю книжку, я зрозуміла, що її неодмінно придбаю! Такий доступний, цікавий, прикольний найнайнайперший ,,підручник" з анатомії та фізіології людини - просто must be на кожній дитячій полиці! Бо рано чи пізно чадо буде засипати маму-тата питаннями, як збудоване та як працює його ж власне тіло, тому раджу спочатку батькам уважно прочитати це видання!

Я, як лікар, просто захоплена, як легко та майстерно подано тут такий величезний об'єм інформації! Здавалося б, всього 18 аркушів, але яких!!! Цупкі, гарно ілюстровані сторінки; коротко, але по суті і у цікавій формі відповіді на найрізноманітніші можливі питання маленьких чомусиків. А ці віконця - це просто клас! Це ж так захоплююче зазирнути всередину і ,,помандрувати" власним тілом!

Компанію Вам складуть Художниця, Лікарка, Баскетболіст, Космонавт, Вчитель, Фотограф, Дослідниця, Музикант, Будівельник і навіть... Прибулець!)) - ,,Ми різні, але однаково повинні доглядати за своїми тілами, щоб рости сильними та здоровими! Людські тіла направду дивовижні! Розгляньмо уважніше, як же вони працюють."

Дуже класно висвітлена відповідь на досить незручне питання, що може застати батьків зненацька - ,, Звідки я?" Автори пояснюють так:,, Життя малюка зароджується всередині мами. Спочатку він схожий на дрібну крапельку желе! А до народження йому рости аж 40 тижнів - це близько дев'яти місяців. Дізнаймося, як росте маля..." Зображено і вагітну жінку, в якої ,,відкривається" животик, і навіть стадії росту й формування дитинки!

О, особливо мені сподобався розділ ,,Куди зникає їжа?" Автори у дотепній формі пояснюють, що з нею стається: від жування до какання.) А також відповідають на питання ,, Як я пісяю?"

Гарно подано і доволі складну інформацію ,,Що робить мій мозок?" Завдяки віконечкам загальне уявлення вимальовується просто і зрозуміло.

А в кінці ,,підручник" підсумовує усе порадами, як доглядати за власним тілом.

Раджу цей направду дитячий бестселер усім - усім батькам!
  • Доступно про головне
    Олена , 19 июля 2018 г.
    Книгу "Моє дивовижне тіло" придбала на подарунок хрещениці на Книжковому арсеналі 2017. Перше, що хотілося б відмітити - вік маленьких читачів від 2 до 5 років максимум, оскільки книга доступно і яскраво дає ази понять анатомії і відповіді на найпростіші і найперші дитячі питання. Звідки я взявся (взялася)? Чому ми хворіємо? Як ми ростем? Навіщо людині їсти? Як працює наш мозок, кишківник і т.д. Мова книги доступна, "дитяча", автор на прикладах і порівняннях дає дитині змогу зрозуміти і осягнути складність нашого тіла, його вразливість і необхідність догляду за ним.
    Тексту в книзі мінімум - рівно стільки, скільки дитина до 5 років здатна сприйняти і зрозуміти. Зате яскравих і наглядних ілюстрацій - вдосталь! Звісно, варто відмітити оригінальну задумку автора з віконцями, які легко відкриваються і в яких можна детально розгледіти маленькі секретики.
    Мамам теж варто не просто читати дитині, а і самим прислухатись до авторки, адже книга містить поради і для батьків.
    Тож однозначно раджу книгу, яка впевнено може претендувати на почесне звання першої настільної книги Вашого малюка. Крім того, книга може стати корисним подарунком для дітей дошкільного віку (та їх батьків).