Рецензии «Трамп. Мистецтво укладати угоди»

• Для тих хто за Клінтон, рекомендую!
    Орест Кайдрович, 26 июля 2017 г.
    Плюси: Цю книжку варто прочитати! Люди люблять великі цифри, а ця книга саме про них! Сам я вперше познайомився з Дональдом у фільмі "Один дома 2", коли Кевін зайшов у готель "PLAZA" та Трамп підсказав йому, де ресепшн. Плюс у цьому ж фільмі була сцена, де Гарі та Марв (бандити) були на льодяній ковзанці в Central Park, веду я до того, що саме дякуючи Трампу ця ковзанка почала знову існувати! Дуже цікаво розписано в стилі діалогу з читачем, все просто та доступно, читається легко! Хочу наголосити, що перше видання книжки 1987 року, тому того, як він став президентом в книзі немає, до речі, саме перед випуском книги на інтерв'ю з Ларрі Кінгом, Трамп твердо сказав, що незбирається бути претендентом на посаду президента США.
    Після прочитання книги, ви задумаєтесь над готельним та й у цілому будівельним бізнесом, там дуже красиво та інтересно це описується, така собі монополія! Раджу!
    Це не критичні мінуси, просто в друку сталася помилка та й все!)
    Мінуси:
    57 сторінка, 13 рядок зверху, замість "ринку" там "рину".
    96 сторінка, 1 рядок знизу, замість "мене" там "мне".
    Дякую, з повагою до Якабу та читачів!)
  • Епатажно і самозакохано
    vasiLIT , 16 февраля 2018 г.
    Перед нами одна з багатьох і одна з двох поки що перекладених на українську мову книг епатажного президента Сполучених Штатів Америки, відомого підприємця, бізнесмена Дональда Трампа "Трамп. Мистецтво укладати угоди".
    На перший погляд чудова книга по бізнесу. Насправді, безмежна ода самовихвалення та самозакоханості. Книга занадто віддалена від читача. Автор описує свій шлях становлення мільйонером. Дональд Трамп згадує найважливіші угоди свого життя, які зробили його багатим. Він розповідає про покупки готелів, відомих підприємств і впродовж всього тексту відчутна таємна манія величі президента США. Книга мені не сподобалася, але все-таки поставимо не одну, а дві зірки. Цю позитивну оцінку я надав тільки за якіне оформлення видання. Стильно та лаконічно, папір цупкий, друк якісний, книга без ілюстрацій. Дуже гарно виглядатиме на ваших поличках. До речі, книга читається досить швидко, мова написання проста і зрозуміла. Переклад якісний, русизмів та значних помилок не помітив. Читати тільки фанатам Дональда Трампа.