Рецензии «Микрокосм. E. coli и новая наука о жизни»

• Найменші та найкращі
    vasiLIT , 29 июня 2018 г.
    Перед читачами одна з найкращих книг про життя та функціонування найпростіших життєвих форм на нашій планеті. Ці одноклітинні здатні тікати від небезпеки або рухатися на зустріч до поживного середовища. Вони здатні переміщатися в потрібному напрямку не дивлячись на те, що не володіють мозком, який приймає рішення і нервовою системою, здатною донести керуючі сигнал до органів, які відповідають за рух. Вони мають приголомшливі за складністю і витонченістю пристрої - джгутики. Автором цієї книги є Карл Ціммер - науково-популярний письменник і блогер. На даний момент його бібліографія налічує близько десятка книг присвячених еволюції, паразитам і мікробіології. Карл не раз виступав з чудовими лекціями на світовій конференції ТЕД. Він виграв безліч нагород за широке висвітлення біології і еволюції і газетах, журналах і своєму блозі. Ця книга – відмінний доказ його харизматиці та вмінням. Книга написана легкою та зрозумілою мовою, читається дуже швидко та на одному подиху. Видання має якісне та цікаве оформлення, папір цупкий. Рекомендую всім читачам!