Рецензии «Ми готуємось до школи без проблем. Робочий зошит. Для дітей 4-6 років»

• Підготовка до школи
    Мірошниченко Тетяна , 27 июня 2018 г.
    Як підготувати дитину до школи? Цим питанням переймаються всі батьки майбутніх першокласників. Де знайти гарний посібничок для занять з дитинкою? Книга Василя Федієнка "Ми готуємось до школи" найкраще видання для дітей, які я зустрічала. Книга складається з чотирьох розділів: вчимося читати без проблем, вчимося писати без проблем, вчимося рахувати без проблем, вчимося мислити без проблем.
    Книга рекомендована діткам з 4 років і до 6.
    Завдання цікаві і не складні, всі подані у ігровій формі, що дуже важливо для дітей. Дитина залюбки займається за цим виданням.
    До кожного розділу є роз'яснення автора, як правильно займатися з дитиною.
    Завдяки посібнику дитина вивчить алфавіт, зможе навчитися читати найпростіші склади.
    Дуже гарні прописи від простеньких ліній до більш складніших знаків, завдяки яким дитина оволодіє навичками письма.
    У доступній ігровій формі дитина зможе ознайомитися з основами математики, навчиться писати цифри і рахувати в межах десяти.
    А ще багато інших цікавих, різноманітних завдань, які допоможуть розвинути мислення, пам'ять, увагу, уяву, допитливість.
    Однозначно, як мама майбутнього першокласника, раджу цю книгу усім дбайливим батькам.
  • Подготовка к школе - сложно и трудно, но весело
    Слава, 4 июля 2017 г.
    Подготовка ребенка к школе – это процесс, который может загубить многие километры нервов. Но из всего, что мы попробовали, эта тетрадь была, пожалуй, наиболее эффективной. Четыре раздела, в которых просто и доступно приводятся упражнения по четырем самым главным задачам подготовки – письму, чтению, счету и, самое главное, но при том неожиданное – мышлению. Сразу скажу, поскольку название не очевидно, эта последняя часть посвящена основам логики. Вдобавок тетрадь развивает усидчивость и мелкую моторику. Все задачи достаточно простые для заявленного возраста, но увлекательные, так что ребенок не просто справится с упражнениями, особенно под присмотром взрослых, но и полюбит их.
    Оформлено довольно красиво, хотя в самом издании нет ничего особенно – это, как и было заявлено, самая обычная рабочая тетрадка в мягкой обложке. Но все тексты к заданиям и сами упражнения пропечатаны четко и разборчиво.
    Для всех, кто желает облегчить своим детям жизнь в младших классах «Рабочая тетрадь» будет крайне полезна.