Рецензии «Математичні методи та моделі для магістрів з економіки. Практичні застосування»

• Цінніша за гроші!
    Stepan Dzhus, 6 июня 2018 г.
    Даний посібник є досить практичним і відкриває очі на багато моделей, які можна розробити за допомогою математичного апарату. Рекомендуємо поєднувати із іншими фундаментальними працями в галузі економіки.
    Більшість із представлених методів є відомими в загальному, але тут вони описані детальніше, зокрема, центральна гранична теорема, математичні моделі прогнозування, апроксимація динамічних рядів, метод найменших квадратів та ін.
    Рекомендуємо магістрам та аспірантам і нашим науковцям, які прагнуть вирішити питання моделювання та прогнозування економіки, економічних показників та явищ.
    Варто також звернути на авторів, їх біографію та публікації. Не буду спойлерити, тому посібник є практичним та придатним до використання засобами ІТ-технологій, в тому числі Ексель.
    Варто замовляти зараз, оскільки тираж маленький, можете не дочекатись на новий друк))) Поспішайте, якщо Ви зараз пишете дисертацію з економіки, статистики, фінансової математики та економетрики, щоб насолодитися формулами, розрахунками, таблицями та науковими коментарями.