Рецензии «Малятам і батькам»

Ольга, 4 мая 2015 г.
    Супер-книга від супер-авторки.... Чудове оформлення і зміст.... Маю старе видання, але таких книжок забагато не буває...
  • Справжній бестселер!
    Олеся Кізима, 3 декабря 2017 г.
    Книжка ,,Малятам і батькам" від Дарії Цвєк належить до тих, які сміливо можна класти під подушку/ялинку, подарувати на День народження чи іменини, День матері чи іншу урочистість усім жінкам, які, як і я, люблять етнознавчу тематику. Оскільки це не просто кулінарний путівник традиційних та святкових страв, спогадів авторки та описів святкувань Різдва, Великодня та інших свят, що містить численні практичні поради та відповідні ілюстрації. Це також величезне джерело натхнення, завдяки якому вже саме приготування до якоїсь сімейної урочистості перетворюється на маленьке свято.

Лишень візьміть цю книжку! Пухка текстура обкладинки, красиве оформлення, цікава назва та ім'я авторки, яке говорить само за себе. Адже Дарію Цвєк вважають однією з найвідоміших жінок-господинь минулого століття, чиї кулінарні книги витримали перевірку часом і досі залишаються найулюбленішими. Зокрема, я маю її ,,Солодке печиво" та ,,У будні та свята". Обидві допомогли мені робити перші кроки у царині домашньої випічки, а також наснажували ідеями, чим би таким смачненьким та цікавим порадувати своїх рідних із доступних продуктів.

У книзі ,,Малятам і батькам" Дарія Цвєк відкрилась мені ще й як берегиня домашнього вогнища та хранителька народних традицій та вірувань. Читаючи її описи та поради, впереміш із спогадами, складається враження, неначе потрапляєш у машину часу, а саме поринаєш у власне дитинство. Особисто для мене найтеплішими стали сторінки, присвячені приготуванню до Різдва. Буквально фізичне відчуття запаху кориці, ванілі, імбиру, порипування снігу та сіна, а також мелодії колядок не залишають до останнього тематичного рядка!

Хочу особливо наголосити на виховному моменті книжки, а саме відсилок про народні традиції виховання дітей та навчання їх етикету. Також сподобалися поради та описи дитячих ігор та розваг, зокрема таких, в які буде цікаво бавитися і малятам, і батькам.