Рецензии «Маленькі розумаки. Мій планшет. 3-4 роки»

Средняя оценка
1
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Прикольний робочий зошит для діток
  Юлия Дворецкая, 22 сентября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Придбала усі три книги з цієї серії для синочка. Безперечно, сподобалося те, що видання зроблено у вигляді планшета, хоча я далека від думки, що дитину можна так підманути. Звертала увагу більше на завдання. Проте щось у цьому є. Скажу одразу, що навіть зошит для 3–4 років не підходить для того, щоб дитина тільки-но вчилася тримати ручку й малювати бодай найпростіші криві лінії. Завдання у цьому зошиті вже передбачають певний рівень координації руки — і це стало однією з причин, чому я поки що вирішила відкласти "Маленькі розумаки", а давати малому "KUMON". Усі дітки різні, тож треба орієнтуватися на рівень розвитку цієї навички у вашої дитини, а вона в цій серії зошитів основна, бо треба домальовувати, розфарбовувати і клеїти.
  Загалом зошити спрямовані на формування навичок такого характеру:
  — кольори і форми;
  — простір і час;
  — логіка;
  — букви;
  — цифри;
  — письмо.
  Завдання перемежовуються, тобто дитина буде йти не від блоку до блоку, а виконуватиме різні завдання, вони цікаві й сюжетні. Папір офсетний, вміру цупкий, тому малюнки насправді не дуже яскраві (на крейдованому папері яскравіше), але писати на такому папері зручно, при цьому він не надто тонкий, тож "малюваки"не будуть перебиватися з одного боку сторінки на інший. Сторінки акуратно відриваються, тож як варіант — можна не перегортати зошит, а просто відривати сторінку із виконаними завданнями. Є наліпки.
  Моя оцінка — 5 балів, проте із зауваженням, що завдання не обов’язково підійдуть вашій дитині саме у 3 роки, можливо, ваша дитина буде готова до таких завдань після 4.