Рецензии «Маленькі помагайки»

Средняя оценка
2
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Книжка, которая понравилась
  Галина , 26 июня 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Лет десять назад я искала книжку для подарка племяннику. Обходила столько книжных магазинов и везде продавцы разводили руками - мол, нету такого, что вы ищете. А искала я книгу, аналог которой видела заграницей, с которой ребенок мог бы взаимодействовать. И вот, наконец-то такие книги появились у нас! Знакомьтесь, серия книг Василия Федиенка. И в частности, книжка "Маленькі помагайки", которая не просто красочная и интересная, но и поучительная - она поможет Вашему малышу осознать необходимость в помощи родителям в домашних делах и работе по хозяйству.
  Когда моему сыну было шесть месяцев, ему книга пришлась по вкусу во всех смыслах - он с интересом рассматривал картинки и пробовал странички на зуб, проверял на прочность так сказать) Сейчас, когда моему сыну уже девять месяцев, ему интересно с книжкой взаимодействовать по другому: пытаясь крутить или двигать элементы книги он приходит в восторг приводя картинки в движение и в то же время развивает мелкую моторику. С интересом прислушивается к стишкам и находит на картинках то, что я ему называю.
  Я - "читающая" мама из читающей семьи, и меня очень радует то, что доставая книгу и показывая ее маленькому ребёнку, я вижу его улыбку. И в этой улыбке есть заслуга и этой книги, ведь она оказалась интересной маленькому ребенку. У него есть книжки, которые просто лежат, а есть те, к которым он раз за разом подползает и берет в руки. Совпадение? Не думаю....)
 • Хороша початкова книжка для пізнання світу маленькими помічниками
  Мария, 19 марта 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Зараз дитячих книг дуже багато, але обрати для свого чада найкращу - це справжня проблема. Не так давно, гуляючи по магазину із донечкою, я запримітила серію книг дитячого письменника Василя Федієнка. Мені вже давно радили саме цього автора, але якось було все не до того. Так от, полиставши кілька сторінок книжки «Маленькі помагайки», я зрозуміла, що саме її нам не вистачало для повного щастя. Міцні сторінки із твердого картону спокійно витримають малого «зубастика», якому саме актуально почухати ясна. Казкові та різнобарвні ілюстрації дадуть мамі вільних додатково хвилин десять, поки маля буде їх розглядати! Цікаві та повчальні вірші стануть у пригоді маленьким всезнайкам та їхнім батькам, коли ті будуть намагатися пояснити, що треба ще й старшим допомагати.
  У мене з донечкою від цієї книги лише хороші та позитивні емоції. Їй найбільше подобається те, що у книжці дуже багато діток. І у кожного своє діло: хтось миє посуд, хтось прибирає у будинку, один - вигулює собаку, інший - годує рибок. Автор зачіпає корисні побутові теми. Адже маляті вже із 6 місяців варто пояснювати дорослі речі, не треба займатися «сюсюканням», і ще не зрозуміло чим. Якщо ми, українці, хочемо виховати свідомих, розумних, чемних та працьовитих діток, то варто починати саме з книг Василя Федієнка! Добра поезія, веселі та яскраві малюнки у поєднанні з різними рухомими елементами посприяють швидкому розвитку уваги, пам'яті, дрібної моторики та інших навичок ваших дочок та синів. Моя оцінка літературі - тверда п’ятірка!