Рецензии «Маленькі помагайки»

• Хороша початкова книжка для пізнання світу маленькими помічниками
    Мария, 19 марта 2018 г.
    Зараз дитячих книг дуже багато, але обрати для свого чада найкращу - це справжня проблема. Не так давно, гуляючи по магазину із донечкою, я запримітила серію книг дитячого письменника Василя Федієнка. Мені вже давно радили саме цього автора, але якось було все не до того. Так от, полиставши кілька сторінок книжки «Маленькі помагайки», я зрозуміла, що саме її нам не вистачало для повного щастя. Міцні сторінки із твердого картону спокійно витримають малого «зубастика», якому саме актуально почухати ясна. Казкові та різнобарвні ілюстрації дадуть мамі вільних додатково хвилин десять, поки маля буде їх розглядати! Цікаві та повчальні вірші стануть у пригоді маленьким всезнайкам та їхнім батькам, коли ті будуть намагатися пояснити, що треба ще й старшим допомагати.
    У мене з донечкою від цієї книги лише хороші та позитивні емоції. Їй найбільше подобається те, що у книжці дуже багато діток. І у кожного своє діло: хтось миє посуд, хтось прибирає у будинку, один - вигулює собаку, інший - годує рибок. Автор зачіпає корисні побутові теми. Адже маляті вже із 6 місяців варто пояснювати дорослі речі, не треба займатися «сюсюканням», і ще не зрозуміло чим. Якщо ми, українці, хочемо виховати свідомих, розумних, чемних та працьовитих діток, то варто починати саме з книг Василя Федієнка! Добра поезія, веселі та яскраві малюнки у поєднанні з різними рухомими елементами посприяють швидкому розвитку уваги, пам'яті, дрібної моторики та інших навичок ваших дочок та синів. Моя оцінка літературі - тверда п’ятірка!