Рецензии «Майбутнє архітектури. 100 дивовижних будівель»

Майбутнє архітектури. 100 дивовижних будівель

Обычная цена: 105 грн

Особое предложение: 89 грн

• Майбутнє архітектури!
    Елена Богатченко, 13 мая 2018 г.
    На написання цієї книжки американця і архітектора Марка Кушнера надихнули найкращих сто будинків, які виявились найбільш необхідними, незвичайними та оздоровчими спорудами зі всього світу.
    До речі, в книзі складеної з одинадцяти розділів показано кілька будівель і самого Кушнера. Насправді, дивовижніших зведень я ще не бачила, раджу всім, хто напряму зіштовхується з архітектурою, а ми всі такі, бо живемо під дахом.

1. Помешкання для екстремалів.
    Павільйон спостережень за північними оленями.
    Плавучі офіси в Гельсінкі з лакованого дерева.
    Чи може готель сягнути зірок?

2. Яке призначення експерти вигадали застарілим будинкам?
    Кейптаунське зерносховище перебудували в мальовничий музей.
    Храмова бібліотека з накопиченим священним навиком.
    Як оновлений дах навчили "вираховувати"?

3. Цілющі споруди та миттєві архітектурні конфігурації.
    Будиночки с цегли, яка зцілює.
    Яка архітектура бореться с невиліковною хворобою?
    Оздоровча сила освітлених приміщень.

***
    Пересувна кухня нашвидкоруч у Калифорнії.
    Весільний літаючий павільйон у Коннектікуту.
  • Найкращі будівлі планети
    vasiLIT , 16 февраля 2018 г.
    Книга Марка Кушнера "Майбутнє архітектури. 100 дивовижних будівель" відкриває перед читачем дивовижний світ архітектури. Найкращі будівлі сучасності зібрані з найрізноманітніших куточків нашої планети. На перший погляд здається, що це книга не варта уваги, що це навіть не книга, а просто набір фотографій. Насправді ж, книга дуже інформативна, читаючи її мимоволі хочеш дізнатися значно більше ніж зазначено в книзі про те чи інше архітектурне диво нашого часу. Не подумайте, що в книзі зібрані вже звичні нам архітектурні дива, такі як Лувр в Парижі або Сійднейський оперний теарт. Про більшість будівель я ніколи раніше не чув і з подивом читав про них. Рейтинг складений на основі сучасних трендів і він є актуальним. Назви категорій, на які поділені будівлі вкрай оригінальні і різні. Наприклад, життя у повітрі, життя в місцях, де жити майже нереально і так далі. Книга кольорова, ілюстрована і дуже цікава. Оформлена книга на вищому рівні. Всім читачам, які цікавляться архітектурою - обов'язково читати!