Рецензии «Любовница французского лейтенанта»

• Про Англію
    serhiy-petsa , 28 апреля 2018 г.
    Англія, друга половина 19 століття. На березі містечка Лайм-Реджіс, вечорами можна побачити, як по моло гуляє дівчина. Вона дивиться в море, як ніби чекає когось. Від неї віє сумом і скорботою. Що ж шукає вона? Кого чекає? Справедливість, свободу, щастя, любов? Або жертву?
    Неймовірний твір. Склад, герої, сюжет, варіації фіналу. Роман не тільки про кохання, любовний трикутник і почуття, роман про вибір ким бути і як жити. Про свободу. І просто про життя.
    Чарльз – головний герой, але я для себе переніс його на другий план. Він просто дурний, псеводомажор, на сучасній мові. Ернестіна - це приклад нинішньої "аристократії". Коли статус в суспільстві вирішують гроші і тільки гроші. Вона приклад дівчат, які сильно бажають вийти заміж, бажано за вигідну партію, може це і любов до себе. Хто зна?
    Сара – третя героїня. Для мене вона загадка. Хто вона? Обдурена солодкими промовами, з розбитим серцем і з зіпсованою репутацією? Або це все здогадки глядачів? Тих, хто любить вигадувати історії про інших. Або можливо, сильна жінка, яка потребує емансипації?
    Готовий перечитувати знову і знову. Однозначно мій твір. Роман - глибоке і таємничий як море. Рекомендую всім!