Рецензии «Люба донечка»

• "Альбом "Люба донечка"
    Мария , 14 августа 2018 г.
    Якщо Ви нещодавно стали батьками маленької принцеси, то Вам, напевно, хочеться зберегти у пам'яті кожну мить першого року життя своєї донечки: від народження до першого кроку. Раніше наші батьки записували важливі дати із життя своєї дитини на окремих листочках або у кращому випадку в зошитах. Такий варіант був не дуже зручним, адже окремі листочки могли загубитися, а звичайний зошит виглядав не дуже привабливо.
    На щастя, зараз є чудові альбоми, які дозволяють записати всі необхідні подробиці із життя малюка на яскраво оформлених сторінках, при цьому навіть не треба вигадувати, у якій послідовності вписувати важливі факти, адже в альбомі вже прописаний план майбутньої книжки - слід тільки заповнювати порожні рядки та вклеювати фотографії.
    Одним з найкращих дитячих альбомів, на мою думку, є альбом Євгена Тищенка "Люба донечка", який відрізняється ніжним рожевим оформленням. У цьому альбомі батькам надається можливість вписати на сторінках такі милі дрібнички, як дату, коли маленька навчилася показувати свої оченята, ротик і носик, коли почала коштувати різноманітну їжу, і що саме стало її улюбленою стравою. Також у альбомі є сторінка графіку ваги дитини, на які можна буде простежити, як кожного місяця маленька принцеса набирала вагу. Окрім цього у альбомі є рядки, на яких можна вписати історію знайомства тата і матусі, а також багато вільних місць для фотографій самої крихітки та її родичів.
    Такий альбом стане безцінною родинною пам'яткою, яку буде дуже весело переглядати разом з дитиною, коли вона подорослішає: навіть можна буде подарувати таку книжку своїй донечці на повноліття, як знак батьківської любові та турботи.
    Отож, раджу всім батькам завести такий чудовий альбомчик.