Рецензии «Лісові звірі / Forest animals»

• Улюблена книжка малечі
    Олександр Шкурей, 11 января 2018 г.
    Купуючи цю книжечку, ви одразу дбаєте про своє хороше майбутнє і майбутнє вашої дитинки! особливо, що стосується прищеплення любові до вивчення різних мов. Сьогодні найбільш розповсюдженою є англійська мова. Ця книжечка подарує вам шанс зробити перші кроки у вивченні мови дитинкою.

Вона доволі маленька і легка, тому не займає багато місця, навіть якщо її брати кудись із собою. Так, вона не має у собі багато слів, але починати треба якраз з чогось меншого, чи не так?

Ви зустрінете у цій прекрасній книжечці лисицю, вовка, зайця, бобра, їжака, білку, дикого кабана, рись, єнота, борсука, лося та ведмедя. Як бачимо, у книзі зібрані лісові тваринки, які мешкають на наших широтах, так само й десь далеко від нас.

Ви знаєте, ми пішли далі, аніж мета, яку переслідувала ця книга. Саме ця поїхала до американської родини. І стався зворотний ефект - малеча вже знає тих чи інших тваринок нашою мовою) Тому отака двомовність, що притаманна книжечці розширює свої горизонти і пізнання людей!

Я цілком і повністю підтримую прагнення авторки і раджу прикупити книжечку для своєї дитинки! Передбачаю, малеча точно полюбить її! Бажаю вам нових проривів!)
  • Чудесная книжка
    Ирина, 4 июля 2017 г.
    Заказала своему сыну эту чудную книгу. Сейчас без английского языка выйти на улицу страшно. С помощью этой книги мы выучили животных, какие они звуки издают, что кушают, не только на родном языке, но и на английском, было очень интересно, если честно, даже мне, как маме. Автор большая умница, я говорю огромное спасибо Елене Забаре, что мы с легкостью выучили зверушек. Очень интересная, цветная обложка, было бы иначе, ребёнка просто бы эта книга не привлекла, с негодованием бы садились учиться, а так красочные картинки делают её очень-очень крутой. Андрюша благодаря ей имеет представление о том, как выглядят лесные животные, а не просто по описанию где-то как-то приблизительно. Отдельное спасибо этой писательнице - креативной маме за хорошую идею формирования картинок, эти сшитые игрушки - очень хорошая идея для мам, которые хотят пошить своему драгоценному чаду самую чистую и экологически не вредную игрушку, ещё с каждым изучением нового животного можно вручать эту поделку как награду. Собственно, материал не позволяет изувечить книгу, если ребёнок маленький.