Рецензии «Лісова пісня»

Средняя оценка
2
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Рецензия
  Марина Бондарчук, 7 июня 2018 г.
  Рецензия полезна?
  "Лісова пісня" одно из немногих произведений школьной программы украинской литературы, которое меня затронуло. Да и стихи Леси Украинки я читала и учила с большим удовольствием - ведь каждая ее строчка дышала мужеством, силой духа и источала красоту слова, обращаясь в некую мелодию, которая затрагивала и души и сердца.

  Все дело в том, что в этом произведении сюжет построен вокруг фантастического.

  Главной героиней выступает мавка из украинских легенд. Она водит дружбу с лешими, русалками и многими другими представителями народных легенд ( это же просто восхитительно!). И вот это волшебное, нежное создание, дитя природы, влюбляется в простого смертного и идет жить к людям, что в конечном итого оборачивается трагедией для нее.

  Это хорошее, красивое произведение о любви, предательстве и о том, что всякое зло будет наказано, а то, что это не проза, возвеличивает "Лісову пісню".
  Стихи стали прекрасным дополнением к изданию, но, конечно, жемчужиной этой книги выступает именно "Лісова пісня".
 • Новий погляд на класику
  Леся Кухарчук, 23 марта 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Нещодавно відкрила для себе нову чудову серію "Шкільна бібліотека" від видавництва Віват. Вона вміщує найголовніші твори, які рекомендовано до вивчення в навчальних закладах Міністерством освіти України. Але також вона має і певну родзинку, тому що доповнена чудовими чорно-білими ілюстраціями Ангеліни Канкави, у стилі коміксів, що однозначно сподобається школярам та молоді загалом.
  Формат книги ідеально підходить для того, щоб носити з собою. Інтегральна яскрава обкладинка однозначно привертає увагу.
  Якщо говорити саме про це видання Лесі Українки "Лісова пісня", то воно чудове, адже дає змогу зануритися у чарівний світ мавок, русалок та лісових. Чудові описи природи Волині надихають та відволікають від буденності. Чудовий твір для тих, хто лише планує ознайомитись з творчістю письменниці та поетеси, і для тих, хто хоче перечитати та пригадати основні моменти. Твір сповнений духовності, віри в перемогу добра над злом та кохання, яке здатне вернути гори. Також вміщено кілька поезій.
  Раджу зібрати на домашній полиці видання цієї серії, адже ці твори "вічні" і будуть корисні усім поколінням.