Рецензии «Лісова пісня»

Марина Бондарчук, 7 июня 2018 г.
    "Лісова пісня" одно из немногих произведений школьной программы украинской литературы, которое меня затронуло. Да и стихи Леси Украинки я читала и учила с большим удовольствием - ведь каждая ее строчка дышала мужеством, силой духа и источала красоту слова, обращаясь в некую мелодию, которая затрагивала и души и сердца.

Все дело в том, что в этом произведении сюжет построен вокруг фантастического.

Главной героиней выступает мавка из украинских легенд. Она водит дружбу с лешими, русалками и многими другими представителями народных легенд ( это же просто восхитительно!). И вот это волшебное, нежное создание, дитя природы, влюбляется в простого смертного и идет жить к людям, что в конечном итого оборачивается трагедией для нее.

Это хорошее, красивое произведение о любви, предательстве и о том, что всякое зло будет наказано, а то, что это не проза, возвеличивает "Лісову пісню".
    Стихи стали прекрасным дополнением к изданию, но, конечно, жемчужиной этой книги выступает именно "Лісова пісня".
  • Новий погляд на класику
    Леся Кухарчук, 23 марта 2018 г.
    Нещодавно відкрила для себе нову чудову серію "Шкільна бібліотека" від видавництва Віват. Вона вміщує найголовніші твори, які рекомендовано до вивчення в навчальних закладах Міністерством освіти України. Але також вона має і певну родзинку, тому що доповнена чудовими чорно-білими ілюстраціями Ангеліни Канкави, у стилі коміксів, що однозначно сподобається школярам та молоді загалом.
    Формат книги ідеально підходить для того, щоб носити з собою. Інтегральна яскрава обкладинка однозначно привертає увагу.
    Якщо говорити саме про це видання Лесі Українки "Лісова пісня", то воно чудове, адже дає змогу зануритися у чарівний світ мавок, русалок та лісових. Чудові описи природи Волині надихають та відволікають від буденності. Чудовий твір для тих, хто лише планує ознайомитись з творчістю письменниці та поетеси, і для тих, хто хоче перечитати та пригадати основні моменти. Твір сповнений духовності, віри в перемогу добра над злом та кохання, яке здатне вернути гори. Також вміщено кілька поезій.
    Раджу зібрати на домашній полиці видання цієї серії, адже ці твори "вічні" і будуть корисні усім поколінням.