Рецензии «Лидер без титула. Современная притча об истинном успехе в жизни и в бизнесе»

• Лідер без титулу
    vasiLIT , 16 июня 2018 г.
    Перед читачами красива бізнес-притча про те, як в процесі гонитви за титулами не варто забувати про те, як в цій роботі знайти себе і не згоріти. Видання досить добре мотивує. Від читання неможливо відірватися, текст легкий, написаний доступною мовою, яку легко засвоїти. На відміну від багатьох інших книг з саморозвитку, де робота ведеться безпосередньо з читачем, автор доносить до нас істини через головного героя і його наставників. Джерело життєвої мудрості відкривається в повному зануренні в сюжет. Особисто для мене книга стала відкриттям, з великою кількістю цікавих цитати для саморозвитку. Оригінальним є авторський прийом донесення думки у вигляді коротких, лаконічних повідомлень. Книга добре структуризована, вона надає чіткі уроки, які стосуються тої чи іншої сфери лідерства. Вона вчить знайти віру в себе. Дозволить побачити свій внутрішній вогонь, який є в кожному з нас. Затвердить вас як особистість, справжню, унікальну та самобутню. Завдяки своїй легкій мові написання читається швидко. Оформлення цікаве, папір цупкий. Рекомендую всім читачам!
    Володимир, 28 августа 2014 г.
    Книга спонукає до активності в житті, формує принципи за якими можна досягати справжніх непідробних успіхів у кар'єрі.
    Персонажі книги, на яких наче б то повинен рівнятись читач, здались дещо примітивними.