Рецензии «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже»

• саме те, що шукала!
    Наталья Пишняк, 20 июня 2017 г.
    Вперше я познайомилась із західноукраїнськими особливими десертами – пляцками років десять тому на першій роботі. Свекруха співробітниці передавала дітям дивовижні витвори кулінарії із Іванофранківщини. Моє дитинство пройшло на Полтавщині. Смак дитинства для мене - це вареники, домашній наполеон – сметанник чи печені у бабусеній печі духмяні пироги.
    Неймовірний пляцок вразив уяву: декілька різних коржів, смачне поєднання маку – джему – горіхів – цукатів –безе. Через декілька років я відвідувала заклад «Львівські пляцки», зрозуміла, що спробувати автентичні ласощі в ресторанах буде складно.
    Розпочалися мої пошуки теренами інтернету. Така практика завжди закінчується тим, що я друкую рецепт і забуваю про нього. Яскрава книга з фото готового виробу й детальними інструкціями – ось що найбільше мотивує до кулінарної творчості.
    Коли я відкрила «Львівські пляцки і торти» - зразу закохалась. Сподобалась мова видання, в перший вечір перечитала всі рецепти, переглянула малюнки, занотувала, які продукти купити і що саме буду готувати в першу чергу. Рецепти сподобались за свою простоту та оригінальність. Вперше зустріла крем із червоного вина та спецій, наприклад.
    Раджу всім любителям смачної та оригінальної домашньої випічки.