Рецензии «Кримінальний кодекс України»

• Відгук
    anastasi77777 , 3 января 2017 г.
    Дуже сподобалось це видання "Кримінальний кодекс України". Важко оцінювати текст, бо він один для всіх, як і закон. Але можу сказати про саме видання і книгу (як матеріальний об'єкт). Як і написано в описі до книги: " Оформлення видання - це кінетична графіка, виконана червоною і синьою кульковими ручками. Прийоми анімації додають внутрішнього об'єму зображуваному та створюють ефект безперервного руху. Це виразні драматичні роботи, в яких не просто показана дія, а розкривається весь жах самого поняття злочин". І це робить цю книгу просто унікально цікавою! Особливо це круто для молодих спеціалістів, бо текст одразу стає більш "читабельним" і читання приносить задоволення. Тут усього не більше 300 сторінок. Палітурка тут м'яка, але, наприклад, моя книга як новенька, хоч і я носила її весь час з собою у сумочці. Єдине, що хотілось би більш витонечений і приємний папір, а ніж звичайний офсетний. Ще дуже круто, що книга кольорова. Ілюстрації виконав Нікіта Кравцов і величезне йому дякую за них. Адже вони дуже гарні і талановито оформлені. От книгу просто приємно читати і тримати у руках.