Рецензии «Краткая история времени»

• Дізнайтесь про Всесвіт
    Vlad Denega, 11 июля 2018 г.
    Ви можете нічого не знати про астрофізику, вважати, що Всесвіт обертається навколо Землі, яка стоїть на трьох черепахах, думати, що темна матерія означає просто шматок чорної тканини, а три рівні космічні швидкості це про коробку передач міжгалактичного корабля з чергової космічної саги, але вам побороти своє незнання допоможе Стівен Хокінг. Я не помилюсь, якщо назву його найяскравішим науковцем сучасності. Мегапопулярний і неординарний він ставав героєм багатьох відомих програм, фільмів та серіалів. Незважаючи на свою хворобу він залишався сповненим любові та цікавості до науки, а його бажанню відкриттів і силі думки можна лише по-доброму позаздрити. Але книга не про це, а про те, що усе життя досліджував Хокінг - Всесвіт і його таємниці. Він зробив величезний вклад у вивчення чорних дір, про які описано і в даній книзі. Для усіх, хто цікавиться історією виникнення всесвіту дана книга є однієї з обов'язкових. Можливо, для тих хто тільки почав читати на цю тематику буде трохи важкувато, хоча це й науково-популярне видання, написане для кращого розуміння потребує хоча б початкової теоретичної бази.