Рецензии «Коротко і по суті. Мистецтво розставляти пріоритети»

• Рекомендую!
    vasiLIT , 10 апреля 2018 г.
    Книга Грега Маккеона «Коротко і по суті» - дуже гідний представник мотиваційної літератури. Вона розповідає про есенціалізм – ідею, яка ґрунтується на тому, що ви вибираєте одну велику ціль, одне головне завдання над яким працюєте і до досягнення якого постійно рухаєтесь. Якщо ви працюєте з десятьма завданнями одночасно, то виконати їх вдасться набагато важче і здаватиметься це довше, ніж виконання завдань по черзі, по одному. Книга вчить говорити ні, і допомагає відмовлятися від нам навішаних непотрібних завдань. Паралельно з есенціалізмом, книга торкається і питання мультизадачності. Книга вчить відмовлятися від непотрібних завдань та задач. Книга вчить тому як потрібно відпочивати, нудьгувати і як відпочинку приділяти більше часу. Наш час дуже динамічний і ми ніколи не можемо просто так відпочивати без дій, ми сидимо в соціальних мережах, читаємо щось навіть у громадському транспорті чи чергах. Насправді мозок потрібно відключати періодично і цьому треба вчитися. Книга має дуже якісне оформлення, папір цупкий кремового кольору, переклад бездоганний. Рекомендую!
  • Нічого зайвого, все по суті. Раджу
    Наталія Васількова, 10 мая 2018 г.
    Зізнаюсь, не читала нон-фікшну до цієї книги. Зацікавилася нею після лише одного відгуку. І це знайомство відбулося на ура.

Про що ж книга? Та вона якраз про те, як все робити по суті та ще й коротко. Я була в шоці, коли задумалась уже серйозно про те, наскільки багато часу витрачаю на неважливі мені речі, переживання, людей в кінці кінців. Потрібно зосереджуватись на чомусь конкретному, на чомусь одному, що дійсно потрібне і тоді встигати виконувати обов'язки буде легше. Ще одна "фішка" даної книги - вчитися говорити "ні". Тактику описану у одному із розділів я взяла на озброєння і активно впроваджую у життя, навіть на роботі. Не забивати голову лишнім, вміти відпочивати, приділяти більше уваги собі та своїм бажанням та чітко йти до поставленої мети - ось чого вчить автор. Та ні, він навіть не вчить, а лише допомагає осмислити глибше те, що ми і так знаємо, але з якихось причин не піднімаємо із своєї свідомості.

Здається написані такі очевидні речі, але ж поки тобі про це не розкаже хтось, ти не будеш замислюватись над силою власних поглядів на щось конкретне. Я залишилась у захваті, і хоча прочитала її декілька тижнів назад, планую найближчим часом перечитати та начіпляти оцих гарнющих стікерів на сторінках із моїми улюбленими моментами.