Рецензии «Маленькі дослідники (комплект із 4 книжок)»

• Маленькі дослідники
    Анастасия М, 9 июля 2018 г.
    Придбала для комплект із 4 книг серії "Маленькі дослідники" від Книголав. Зараз багато видавництв випускає книги з віконцями та рухомими елементами, оскільки вони користуються великою популярністю у дітей. Дана серія приємно здивувала якістю - обкладинка тверда, сторінки з щільного картону, віконцям зроблені акуратно та доволі цупкі. Малюнки на любителя, дітям повинні сподобатися своєю позитивністю.
    Сину зараз 2,5 роки. Він у мене любить книги з віконцями та про тварин, тому йому припала до душі книга "Світ тварин". Із задоволенням відкриває віконця, розглядає малюнки, слухає книжку. Факти викладені про тварин коротенькі та цікаві.
    З іншими книгами поки, що його не знайомила. Вважаю, що вони на більш старший вік. Тому повернемося до серії трохи пізніше. Наступним будем відкривати для себе світ динозаврів.
    Єдиний недолік серії її ціна. У період акцій вона більш приємна. Серія варта того, щоб поповнити дитячу бібліотеку. Будемо чекати нових книг серії "Маленькі дослідники". Особливо чекаємо книгу про океан та моря, оскільки сину подобається дана тема та підводні мешканці.