Рецензии «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі»

• Рідкісне видання
    vasiLIT , 12 апреля 2018 г.
    Книга з цікавою назвою «Книга радості» була написана двома співавторами Далай Лама та Десмонд Туту. Відразу хочеться відзначити специфічний шрифт використаний у виданні, але це тільки підтвердженням експериментаторського хисту видавництва. Автори відомі духовні лідери і обоє володіють Нобелівськими преміями миру. Ця книга – результат зустрічі цих двох релігійних гігантів. Видання унікальне, адже вперше бачимо задокументовану подію між лідерами двох різних релігійних напрямків. Книга просякнута добром, і не зважаючи на муки, біль та страждання, мудрим лідерам вдалося зберегти своє тепло, доброту та радість. Часто люди ігнорують відчуття болі та страждання, але це не правильно – твердять головні герої, стверджуючи, що радість та біль крокують поряд. У книзі описані події тижневого періоду. Книга допоможе вийти з пригніченого психологічного стану та підніме настрій. У книзі багато прикладів, наведені древні притчі, які розказували духовні лідери. Книга має цікаве оформлення, формат менший ніж звичний, папір цупкий, кремового кольору, переклад бездоганний. Рекомендую всім читачам!
  • Знайти позитив, співчуття і любов
    Юлия Мосиец , 1 января 2018 г.
    Ця книга - одна з найкращих, що я прочитала у 2017му. Вона - неймовірний посил добра і людяності, якого так не вистачає в нашому світі. "Книга радості" - це занотована Дугласом Абрамсом зустріч двох давніх друзів - Далай-лами та Десмонда Туту. Їм обом за 80, у обох було не легке життя, обоє стали живими легендами і обоє не втратили оптимізму і віри в краще. Постать Далай -лами відома нам усім, а от Десмонд Туту - англіканський архієпископ, володар Нобелівської премії миру (як і Далай-лама), у свої 86 Десмонд хворий на рак, але при цьому не здається, радіє життю, прагне до миру та любові в світі. Що цікаво, дочка Туту - нетрадиційної орієнтації, в даній книзі говориться про її шлюб з іншою жінкою і батько - архієпископ не вважає таку любов чимось страшним чи гріховним. Далай -лама і Десмонд два шалапути (як вони себе називають), всю книгу від підколюють один одного, бо вміти посміятися над собою, то тех великий талант. Ці два неймовірних чоловіки закликають шукати позитив абсолютно в усіх речах, що трапляються з вами. І я таки з ними згодна.
    "Страждання є неминучими, але ми самі обираємо, як на них реагувати"
    А ще вони закликають не зациклюватися на собі, а вчитися співчувати і допомагати іншим.
    "Я лише хочу сказати, що найбільша радість для нас - це коли ми намагаємося робити добро іншим"
    При чому мове йде не стільки про фізичні вчинки, як навіть про наміри та думки.
    Належачи до абсолютно різних вірувань Далай-лама і Десмонд Тоту закликають людей не приймати лише свою віру, як єдину істинну, а бути мудрішими і дозволити право іншим вірити в те, що вони вважають для себе кращим і правильним.
    "Ми повинні навчитися жити разом, як сестри й брати, аюо загинемо всі разом, як дурні."
    Ця книга - неймовірна. В ній багато радості і світлого суму, а в кінці навіть є вправи для медитацій, які зможуть подарувати вам дещицю радості - практики радості. Раджу до прочитання. Вона не відкриває якихось абсолютно нових істин, а просто нагадує, що слід бути людьми і тоді всьо буде ок.