Рецензии «Книга про довголіття»

• Чудова книга
    Анна, 28 марта 2018 г.
    Як перша, так і друга частина книги обов'язкові для прочитання кожній дівчині, жінці. В ній багато порад. І що цікавіше, описано що саме та чому потрібно нашому тілу, з фізиологічної та біологічної точки зору. Поради від актриси, яка за багато років пошуку себе та ідеальних умов життя для свого тіла та здоров'я, гарного самопочуття та довголіття, які підкріплені науковими фактами, думками експертів та досвідом.
    Після прочитання, ви здамаєте стереотипи про старіння, перестанете його боятися та соромитися. Вона допоможе зрозуміти, що жінка прекрасна в будь-якому віці, стані, якщо буде сприймати себе такою, як вона є. Але, щоб жити в своєму тілі з задоволенням, треба прислухатися до нього, любити його і турбуватися про нього.
    У книзі також багато інформації про охорону здоров’я. Вона не замінить поради лікаря, її слід розглядати як довідник, який завжди буде поруч, щоб звернутися до нього за порадами та фактами. Її дійсно треба читати як наукову літературу з елементами мотивації та з красивими фотографіями акторки. Тут зруйновуються відомі міфи та стереотипи, дається багато інформації.
    "Ми належимо до того покоління людей, яке вперше визнало сорокаліття продовженням тридцятиліття, а не преамбулою до сімдесятиліття." - ця цитата є девізом всієї книги. Як дійсно відчувати себе молодшою та щасливішою в будь-якому віці можна дізнатися в "Книзі про довголіття".