Рецензии «Книга п'яти кілець»

• Книга п'яти кілець
    Кирило , 11 июля 2018 г.
    Книга п'яти кілець, як і Мистецтво війни, дуже популярна у наш час. Популярність її обумовлена можливістю використовувати принципи, викладені у ній, в усіх сферах життя. Хоча книга про мистецтво фехтування, вона містить також філософські роздуми про природу буття та про роль людини у житті всесвіту. Принципи самураїв в ній посідають поважне місце. Ця книга має невеликий об'єм, хоча й не читається легко.

Окремо кілька слів про саме видання. Воно компактне (хоча й не кишенькового формату, але значно менше за повноформатні книги). Завдяки цьому ми можемо легко взяти її з собою у подорож, на роботу почитати у вільний час. Папір білий, орнаментований, приємний на дотик. Палітурка тверда, якісна. До того ж це, мабуть, найперший переклад Книги п'яти кілець українською мовою, що теж неймовірно радує. В тексті немає незрозумілих чи незвичних для українського читача фраз, що свідчить про якість та читабельність перекладу.

Можна порекомендувати її як настільну книгу не тільки для фехтувальників, але й для всіх, хто цікавиться історією, філософією та культурою давнього Сходу.