Рецензии «Книга о долголетии»

• Дуже корисна
    serhiy-petsa , 28 апреля 2018 г.
    Ключик до нашого здоров'я - це перш за все любов та повага до себе. Але іноді не досить тільки любити, потрібно ще й знати. Знати, як ми влаштовані, які зміни відбуваються на кожному етапі нашого життя. Здається, книга про боротьбу з віком, про інноваційні технології омолодження? Ні, вона глибша. Тут зібрані відомості про кожну нашу клітину, про кожний корисний вітамін і про цілу ідеології не боятися свого віку, а вміти сприймати себе за будь-якої кількості років і навчитися оберігати здоров'я. Знайома вам фраза "молодість все пробачить" ... молодість то пробачить, а ось ви після 40 явно собі спасибі не скажете. Так що, беремо себе в руки зараз і накопичуємо своє здоров'я.
    Стільки корисної інформації про кожний орган і про здоров'я я не читав ніде. Все дуже грамотно з медичної точки зору. Тут відмінно розкладені історичні нотатки, розділи про харчування, сон, а також зручні схеми та графіки. Главу про медитацію хочу виділити як окремий плюс. Вона мотивує. Незважаючи на велику медичну спрямованість глав, великий сенс вкладається в наше усвідомлення. Ви ніби говорите з автором по душам про найпотаємніше.
    Книга- відмінний стусан взяти себе в руки та полюбити себе. "Дружба, щастя, радість, загальні сльози і сміх - не тільки складові благополучного життя, а й ще й запорука здорових років.