Рецензии «Книга-мандрівка. Україна»

• Супер.
    SedchenkoMarina , 23 января 2018 г.
    Книга вызывает восторг и ее хочется рассматривать часами. Причем она заинтересовала не только детей в нашей семье, но и взрослых. Очень стильно выполнена, издание имеет презентабельный вид и большой формат. Обложка твердая, книга красочная и интересная, содержит очень много фактов о нашей стране, многие из которых я и не знала (например, то, что один из моих самых любимых советских фильмов "Весна на Заречной улице" снимался в городе Запорожье, что в Ровенской области есть Белое озеро, которое считается "молодильным" так как его вода содержит большой процент глицерина в своем составе и что воду из этого озера вывозили в Польшу для лечения жены маршала Пилсудского, что на Закарпатье есть пещера под названием "Пещера Золушки", которая является третьей гипсовой пещерой в мире по протяженности - ее длина приблизительно 90 км и многое - многое другое).
    Информация подана в книге лаконично и понятно, каждый факт про Украину украшен маленьким рисунком в стиле инфографики.
    Каждая область - это один разворот. Информация о городах Киев, Львов, Одесса, Харьков тоже представлена на отдельных разворотах.
  • Помандруємо Батьківщиною?
    Олеся Кізима, 18 мая 2018 г.
    Дана ,,Книга-мандрівка. Україна" від видавництва ,,Книголав" -- погодьтеся, мабуть, один з найвдаліших подарунків, незалежно від віку, статі та професії, хоч і адресована, в першу чергу, дітям. Таке шикарне, на кшталт ,,візитки", видання про Україну просто-таки повинно бути у кожній хаті, хоча, будемо вірити, його чекатиме не одне перевидання, в першу чергу, у зв'язку із зображенням території тієї частини України, яка знаходиться під тимчасовою окупацією...

Що ж являє собою ,,Книга-мандрівка. Україна"? Це креативний два-в-одному підручник та довідник, де в якості ілюстрацій використано метод інфографіки. Як відомо, інфографічні зображення набагато краще запам'ятовуються, у порівнянні зі звичайними, тому зараз цей метод подачі візуальної інформації став напрочуд і популярним, і затребуваним. Щодо текстового наповнення, то маємо до кожного малюночка-картинки всього-на-всього одне речення. Власне, що робить цю книжку такою унікальною? Це, щонайперше, прецікавезна добірка фактів-брендів про кожну область України, плюс, ще окремо про чотири міста -- Київ, Львів, Одеса та Харків. Це -- цікавинки про історичних осіб, відомі архітектурні пам'ятки, знакові місцини, рослини, тварини... Виділити якусь область -- просто неможливо: кожна настільки класно представлена, що так і кортить побачити усі красоти рідної землі на власні очі!

Особисто мені, як затятій поттероманці, найбільше до душі припав факт згадки про паличку Лорда Волдеморта, а саме, що дерево, з якої вона виготовлена, -- тис -- дуууже поширений в Івано-Франківській області. А який факт найбільше зацікавить вас? Тож не гайте часу, а плануйте собі літню відпустку, в тому числі, відкриваючи чудеса Батьківщини, обравши собі топ найнайнай місць із цієї диво-книжки!
  • Супер-Супер-Супер!
    Alina Udovychenko, 11 мая 2018 г.
    Видела эту книгу на Behance (https://www.behance.net/gallery/63583833/Travel-book-Ukraine) и сразу же ее захотела). Когда увидела ее здесь, заказала сразу же!) Книга очень красивая, очень много различных фактов, хорошая бумага, большой-удобный размер) Каждая область представлена на отдельном развороте, а некоторые города-областные центры – вынесены отдельно. Книга большого размера, как огромный атлас, но при этом маловато страниц – я ожидала более толстое издание.
    На каждом развороте отмечены здания (памятники архитектуры), памятники, известные люди и события. Когда открыла разворот своей области поняла, что мне предстоит еще много-много чего изучить)
    Я, как учитель географии, буду с радостью показывать данный атлас-книгу-справочник детям на уроках. Уверена, что они тоже захотят такое издание себе домой)
    Немного расстроило то, что отмечены оккупированные территории (я не против) - это уменьшает срок службы книги. Я думаю, что через 5-10 лет все измениться и книга перестанет быть актуальной. Хотя это повод обновить издание и добавить недостающие факты)
    Определенно рекомендую! И детям, и взрослым!

А еще буду ждать английскую версию!)
  • Справжній скарб!
    Маряна , 23 июня 2018 г.
    "Книга-мандрівка Україна" - це неоціненний скарб нашої української літератури, це сучасний путівник-довідник, який повинен стати візитівкою України, це книга, яку слід би було придбати усім українцям та яку "must have" кожна українська сім'я!
    В цій книзі вміщено великий багаж роботи авторів, цей шедевр був створений креативною агенцією Green Penguin та видана #книголав, за що хочеться висловити особливу подяку!
    Це не просто книга про Україну, це наше минуле, сьогодення і майбутнє, це здатність зрозуміти та бачити Україну могутньою та сильною державою!
    Гортаючи та читаючи книгу, я зрозуміла, як багато я не знаю про нашу державу цікавого і скільки чудових місць я ще не відвідала, і як багато куди хочеться поїхати.
    Наприклад, виявляється, що у Вінницькій області знаходиться найбільший фонтан Європи з світловим шоу під класичну музику. У Миколаївській області розташований єдиний в Україні музей суднобудування і флоту, який налічує близько 100 моделей кораблів. У Рівненській області є тунель кохання, а також "озеро молодості", яке вміщає гліцерин і є найбільшим серед усіх озер України і т.д.
    І ця вся інформація супроводжується сучасною інфографікою та стильними ілюстраціями.
    В цій чудовій книзі розміщена маса даних про видатних особистостей України, визначні історичні події, дива природи, винаходи і відкриття, економічні і промислові об'єкти, рослини і тварини, а також шедеври архітектури.
    Гортаючи її, здається, ніби ти мандруєш областями України та дізнаєшся багато нового та цікавого.
    А тепер про саму книгу: великоформатна, розмір 28×37 см, тверда палітурка, якісні цупкі сторінки (68 ст.), на яких розмістилися 24 області, 6 великих міст та загальна інформація про Україну, а також 1200 непересічних фактів!
    Це розкішне подарункове видання, яке підійде для кожного!
    Моя мрія мати цю дивовижну книгу вже здійснилася, тепер треба здійснювати інші мрії - подорожі.... і ця книга стане незамінним путівником!

• Оглянитесь вокруг!
    Галина , 21 июня 2018 г.
    Как же мы привыкли, что все интересное где-то там далеко в соседних странах! В старушке Европе, в Новом свете, на далеких островах, на загадочном востоке. А у нас-то и смотреть вроде нечего. Почему-то так всегда и думала.. Ан нет! Оглянись-ка вокруг! Листая страницы этого замечательного виммельбуха (а именно так называются такие книги-гляделки), открылись прежде неизвестные факты, неизведанные места, удивительные достопримечательности. Я не знала даже половины интересностей своей родной Винницкой области, что уж и говорить обо всей Украине. Прелесть книги еще и в том, что кроме достопримечательностей в книге описываются события, повлиявшие на историю нашей страны, указываются знаменитые люди, сделавший вклад в развитие как Украины, так и остального мира, а также великие достижения наших соотечественников. Пытливый ум, увидев что-то интересное, ранее неизвестное будет искать дальше.
    Хотите лучше узнать Украину? Рекомендую эту книгу! И в следующий раз, планируя поездку на деревню к бабушке или собираясь в отпуск, Вы будете знать, куда еще можно заехать по пути :)