Рецензии «Клас пані Чайки»

• Рецензія
    Галинка , 30 ноября 2017 г.
    Це історія про звичайних польських школярів, які навчаються в першому класі гімназії, їм по 13-14 років і вони зовсім не відрізняються від своїх українських одноліток. У них ті ж переживання, потреби і обов’язки.

Усі учні пані Чайки дуже різні, тому в класі часто виникають конфліктні ситуації. Тут піднімаються такі питання, як: популярність у школі, справжня дружба, кохання, брак фінансів, суперництво, взаємодовіра.

В книжці описується три роки навчання в гімназії, але, як на мене, ці діти, впродовж цього часу, зовсім не дорослішають. Що на початку книжки, що в кінці, у них ті ж самі проблеми і їх спосіб вирішення.

Книжка вийшла трохи ідеалістично. Я розумію, що вона для дітей і має бути позитивною, але деякі ситуації мали аж занадто ідеальний розв’язок. Книжка вийшла більш такого повчального характеру. Хоча, можливо, це моє бачення зі свого вже досить дорослого віку.

З цією книжкою можна знову повернутись у свої шкільні роки, де ще не були такими популярними гаджети і інтернет.

Цікаво буде читати дітям 11-15 років.

Оцінка: 8/10.
  • замовлення книги і доставка
    Андрій Пітиляк, 23 сентября 2015 г.
    Книгу вислали того ж дня що і замовили!
    книгу забрали в блістерній упаковці, запану, тож претензій "0"
    замовлейте, читайте, користуйтесь зручним сервісом!!!