Рецензии «Кишеньковий сміттяр»

• Кери Смит
    anastasi77777 , 3 января 2017 г.
    Оставляю уже не первую рецензию на товары от Кери Смит. Она стала моим кумиром. Из-за того, что она - это известная и талантливая художница-концептуалист, Кери автор популярных бестселлеров и мобильных приложений на тему творчества, в том числе блокнотов для креативных людей. И у меня дома 5 ее работ. В жизни не могла бы подумать, что нечто вроде "Кишеньковий сміттяр" может меня порадовать и увлечь.
    Тут внутри есть все. Книга разрешит Вам почувствуй себя мусорщиком, который как сумасшедший будет собирать: слона, веревки, оригами, линейки, пазлы, карты, отрывки из газет, обертки, овалы, кругляшки, обломки и все-все, что в голову и не пришло бы делать. И это меняет представления об окружающий среде и мире вообще. Заполнение было веселым и необычным. Тут нет никаких ограничений и правил! И это круто. Это маленькое сумасшествие у вас в руках. Круто, необычно, весело.
    Главное не показывать психиатру на сеансе терапии:) (шутка, а может и не шутка).
    Рекомендую! Придает бодрости и веселья в скучную жизнь.
  • Чудесна книга, яку ви заповнюватимете з захватом
    Олександр Шкурей, 17 января 2018 г.
    Кишеньковий сміттяр є однією із книг, що продовжують серію книжок К. Сміт. Але ця, як на мене, є найбільш оригінальною. По-перше, вона дозволяє оцінити, що деякі предмети, які для когось є сміттям можна берегти на пам'ять. Вчить вона також якоїсь організованості, креативності, вчить ламати стереотипне мислення. В цілому, вона мені найбільше припала до душі.

Зовнішній її бік можна охарактеризувати так: ви триматимете книжечку з мякою обкладинкою, дуже креативною, автентичною, як мені здається. Всередині вас очікуватимуть же безліч різних завдань.

Вам необхідно буде напередодні прописати кому належить ця книга і вписати ще деякі дані про власника книги. А далі - ви перейдете до завдань (їх там 70 основних). Наприклад, якщо ви пили вранці чай, прикріпіть у книгу пакетик від нього! Або ж пір'ячко чи резинку. А можливо, ви маєте поштову марку? Все кладіть до книги! До кожного з завдань вам треба буде зробити короткий опис, час і дату вказати тощо.

Наприкінці, ви зможете себе самостійно перевірити, чи виконали ви справді всі завдання. Також, ви знайдете додаткові завдання, де будуть вказані конкретні предмети для їх знаходження. А також ви мали б знайти особливий предмет, якого немає на попередніх сторінках.

В цілому, я рекомендую цю книгу до придбання, оскільки вона надзвичайно чудово розвиває у людині креатив, фантазію і зацікавлює її, відволікаючи, при цьому від буденності і неприємностей.
  • Креативна книга
    Ольга , 18 мая 2017 г.
    Із творчістю Кері Сміт знайома не вперше. І хочу сказати що її арт-книги просто вау!
    Це шедеври для юних фантазерів та творчих людей.
    Цей примірник я подарувала для своєї подруги, яка просто обожнює щось креативне та прикольне. Тому, усім хто ввагається у виборі подарунка - ви не помилитеся, якщо оберете цю книгу.
    Щодо оформлення: дуже ретельно підійшла авторка до завдань у книзі. Кожне завданяя - унікальне, особливе, дещо цікаве, дещо дивне. Чесно кажучи, у мене виникало бажання зробити одразу усі завдання! Ти відчуваєш себе справжним сміттярем - шукаючи усі речі, які зазначені у книзі. Як на мене, ця книга відволікає від буденності, від яких-небудь проблем та взагалі, від усього світу!
    Ця книга буде приємним спогадом для вас про те, якими ви були, як ви проводили свій час та як творили, креативили.
    Це книга - особисте творіння кожного. Індивідуальне. Неповторне. Кожен має можливість внести у неї "частинку" себе.
    Отже, хочу усім-усім порекомендувати цей шедевр! Він вам обов'язково сподобається!