Рецензии «Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • У пошуках таємничої ріки...
  Олеся Кізима, 6 мая 2018 г.
  Рецензия полезна?
  ,,Кипуча річка" Андреса Русо -- книга, яка побачила світ завдяки проекту TED, якому, у свою чергу, передувала спроба перевірити, наскільки правдивою може бути дідусева казка. Українською мовою видання вийшло завдяки видавництву ,,Віват" і входить до серії ,,TED- books": непоганий переклад, на добротному папері та з кольоровими ілюстраціями.

  Будучи дитиною, автор не раз чув легенду про загадкову кипучу річку, що викликало у нього бажання віднайти колись цю міфічну місцевість. Плюс, його рідна тітка неабияк запалила уже цілком дорослого Андреса таки податись, врешті-решт, на пошуки цієї диво-ріки, адже вона на власні очі її бачила! Отож, геолог за освітою і мрійник в душі крок за кроком наближається до своєї мети, а разом з ним і ми, читачі, затамувавши подих, очікуємо на знайомство з казковою рікою! Письменник оповідає свою історію щиро, захоплююче, пізнавально та напрочуд живописно, тож оповідь просто-таки затягує у себе, а проблематика, яка порушується на сторінках книги, на жаль, актуальна й екологічним реаліям сучасної України...

  І вона... таки існує! Унікальне геотермальне явище у басейні могутньої Амазонії на території Перу, де температура води сягає 100 градусів, тож місцеві тубільці, ,,не відходячи від каси", навчилися цілком безпечно користуватися такою унікальною зручністю для задоволення щоденних побутових потреб, починаючи від банального запарювання чаю у буквальному кип'ятку.

  Головною темою книжки, окрім доведення існування міфічної кипучої річки, є кричуща проблематика вирубування ,,легеней Землі" -- амазонських джунглей, причому ліси зникають, в першу чергу, від сокир місцевих тубільців...
 • Всім мандрівникам мастрід!
  vasiLIT , 16 февраля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Книга "Кипуча річка" молодого науковця, такого собі "юного натураліста" Андреса Русо розповідає про приголомшливі подорожі в серці невіданого краю - безмежних просторів Амазонії. Це не просто історія мандрівок - це дивовижні пошуки чогось надриродного, такого дива перуанських джунглів, яке до самої кінцівки книги автор називає "кипучою річкою". Головним об'єктом цієї книги є саме ця кипуча річка, яка в буквальному сенсі слова, бурлить звивистими стежками пралісів, та несе в собі воду, температура якої подекуди сягає 90-100 градусів цельсія. На сторінках чергової книги з серії "TED books" розгортається розповідь про пригоди автора в пошуках витоків, в процесі дослідження цього природного дива та про знайомство з місцевими корінними жителями. Автор здійснив справжій науковий прорив, з деталями якого можна познайомитися занурившись в книгу. А в неї і справді легко зануритись, читається легко, неймовірно якісно проілюстрована і грамотно офоромлена. Книга кольорова, обкладинка інтегрована. Рекомендую!