Рецензии «Карти»

Карти
400 грн
  • Очень достойно
    Елена Божкова, 5 марта 2018 г.
    Как-то попалась мне на глаза книга Карты, еще предыдущее издание, все думала купить или нет. Читала огромное количество отзывов (не сталкивалась с негативными), смотрела обзоры. Я всегда это делаю, когда книга не дешёвая, хочется отдать деньги без сожаления))) И было решение покупать, но тут выпускается это, обновленное издание.
    Что можно сказать: покупать? Однозначно ДА. Стоит ли она своих денег - СТОИТ.
    Книга большого формата, как и должна быть книга с картами, как я считаю. Плотные листы, приятные, мягкие цвета. Очень своеобразно и интересно сделано и представлено.
    Эту книгу мы купили ребенку «на вырост», поэтому пока сами ее изучаем.

Очень довольны покупкой!!! Очень рекомендую для любознательных, смышленых детей и их родителей. Наверное перед тем как вручить ребенку эту книгу, родителям не помешает сначала ознакомить самим, вникнуть, подготовиться или хотя бы освежить свои знания по географии и истории)))

Это та книга, которая не просто будет стоять и пылиться на полке, она может стать настольной книгой, сопровождающей вашего ребенка в мир интересных, важных и нужных знаний.

Хочется чтобы в нашей стране издавалось как можно больше подобных книг. Равных по качеству и содержанию. Очень достойно.
  • Країни в деталях
    Ксения Бачинская, 1 марта 2018 г.
    Цю книжку наш син побачив вперше у своєму дитячому садочку і міг дуже довго переглядати сторіночки і роздивлятися деталі. Тому ми без сумнівів замовили таку книгу йому для домашнього вжитку )))
    Шикарне видання!!! Великий розмір, якісний і такий трохи вінтажний папір, який дуже приємно перегортати. Кумедні і по дитячому смішні ілюстрації, які можна роздивлятися годинами! Короткі факти про країну, що цікавить, одразу ж врізаються в пам”ять. Таке видання буде цікавим і корисним не лише маленьким читачам, але й дорослим, що мріють про мандрівки в далекі краї. Тут і прапор, і чисельність населення, і тварини, і найпопулярніші імена, і видатні особистості, розваги притаманні країні, Їжа, видатні місця і ще багато-багато чого цікавого!
    Особливо корисна така книга для діточок, що тільки починають читати. Короткі написи одразу ж біля картинки легко прочитати і зрозуміти. Нема нудного і довгого описання фактів і особливостей країни.
    Таке видання буде відмінним подарунком і для малечі, і для підлітка, і для дорослого, що мріє мандрувати! Вважаю, що така книга повинна бути в кожній оселі.
    Взагалі, на мій погляд, книги Видавництва Старого Лева особливі і душевні. Вони мають свій характер і стиль. Раджу всім цю книгу.
  • Навколо світу
    Галина Заборська, 5 января 2018 г.
    Я належу до людей, які люблять подорожувати і використовують кожну можливість для знайомства з цікавими місцями та новими країнами. Звісно, що подорожувати так часто, як би того хотілося немає можливості. Тому доводиться фантазувати та мріяти.
    Книга для «Карти» видавництва Старого Лева чудово підходить для маленьких фантазерів та дорослих мрійників. Саме завдяки ній, перефразовуючи слова відомої пісні можна в «паралепіпедоподібній кімнаті розсікати океанські хребти». Особливо довгими зимовими вечорами.
    Видання належить до книжок-розглядалок або віммельбухів. У ній вміщено 50 різних карт, на яких зображені континенти та окремі країни.
    На картах надзвичайно багато різноманітних деталей, завдяки яким можна дізнатися багато цікавого про різні країни в усіх частинах світу.
    Приємно, що у виданні є й карта України.
    Це чудове видання для знайомства з розмаїттям сучасного світу та поповнення своїх знань з географії.
    Книга підходить для спільного сімейного читання-розглядання та підготовки до майбутніх подорожей.
    Видання досить об’ємне, має великий формат, кольорові карти та тверду обкладинку.