Рецензии «Карти»

Карти
400 грн
  • Очень достойно
    Елена Божкова, 5 марта 2018 г.
    Как-то попалась мне на глаза книга Карты, еще предыдущее издание, все думала купить или нет. Читала огромное количество отзывов (не сталкивалась с негативными), смотрела обзоры. Я всегда это делаю, когда книга не дешёвая, хочется отдать деньги без сожаления))) И было решение покупать, но тут выпускается это, обновленное издание.
    Что можно сказать: покупать? Однозначно ДА. Стоит ли она своих денег - СТОИТ.
    Книга большого формата, как и должна быть книга с картами, как я считаю. Плотные листы, приятные, мягкие цвета. Очень своеобразно и интересно сделано и представлено.
    Эту книгу мы купили ребенку «на вырост», поэтому пока сами ее изучаем.

Очень довольны покупкой!!! Очень рекомендую для любознательных, смышленых детей и их родителей. Наверное перед тем как вручить ребенку эту книгу, родителям не помешает сначала ознакомить самим, вникнуть, подготовиться или хотя бы освежить свои знания по географии и истории)))

Это та книга, которая не просто будет стоять и пылиться на полке, она может стать настольной книгой, сопровождающей вашего ребенка в мир интересных, важных и нужных знаний.

Хочется чтобы в нашей стране издавалось как можно больше подобных книг. Равных по качеству и содержанию. Очень достойно.
  • Навколо світу
    Галина Заборська, 5 января 2018 г.
    Я належу до людей, які люблять подорожувати і використовують кожну можливість для знайомства з цікавими місцями та новими країнами. Звісно, що подорожувати так часто, як би того хотілося немає можливості. Тому доводиться фантазувати та мріяти.
    Книга для «Карти» видавництва Старого Лева чудово підходить для маленьких фантазерів та дорослих мрійників. Саме завдяки ній, перефразовуючи слова відомої пісні можна в «паралепіпедоподібній кімнаті розсікати океанські хребти». Особливо довгими зимовими вечорами.
    Видання належить до книжок-розглядалок або віммельбухів. У ній вміщено 50 різних карт, на яких зображені континенти та окремі країни.
    На картах надзвичайно багато різноманітних деталей, завдяки яким можна дізнатися багато цікавого про різні країни в усіх частинах світу.
    Приємно, що у виданні є й карта України.
    Це чудове видання для знайомства з розмаїттям сучасного світу та поповнення своїх знань з географії.
    Книга підходить для спільного сімейного читання-розглядання та підготовки до майбутніх подорожей.
    Видання досить об’ємне, має великий формат, кольорові карти та тверду обкладинку.
  • Країни в деталях
    Ксения Бачинская, 1 марта 2018 г.
    Цю книжку наш син побачив вперше у своєму дитячому садочку і міг дуже довго переглядати сторіночки і роздивлятися деталі. Тому ми без сумнівів замовили таку книгу йому для домашнього вжитку )))
    Шикарне видання!!! Великий розмір, якісний і такий трохи вінтажний папір, який дуже приємно перегортати. Кумедні і по дитячому смішні ілюстрації, які можна роздивлятися годинами! Короткі факти про країну, що цікавить, одразу ж врізаються в пам”ять. Таке видання буде цікавим і корисним не лише маленьким читачам, але й дорослим, що мріють про мандрівки в далекі краї. Тут і прапор, і чисельність населення, і тварини, і найпопулярніші імена, і видатні особистості, розваги притаманні країні, Їжа, видатні місця і ще багато-багато чого цікавого!
    Особливо корисна така книга для діточок, що тільки починають читати. Короткі написи одразу ж біля картинки легко прочитати і зрозуміти. Нема нудного і довгого описання фактів і особливостей країни.
    Таке видання буде відмінним подарунком і для малечі, і для підлітка, і для дорослого, що мріє мандрувати! Вважаю, що така книга повинна бути в кожній оселі.
    Взагалі, на мій погляд, книги Видавництва Старого Лева особливі і душевні. Вони мають свій характер і стиль. Раджу всім цю книгу.
  • Пізнавально.
    Віталій Вікторович, 1 июня 2018 г.
    Це той випадок, коли купив книжку в подарунок, а вирішив залишити її собі! Тільки-но я відкрив дану книгу, то зрозумів, що саме такої книги мені не вистачало в домашній бібліотеці. В ній зібрано багато цікавих фактів про різні країни та континенти. Інформація цікава та легко сприймається за рахунок оформлення - стильні малюнки та зарисовки відкладаються в пам'ять надовго.
    Книга не з дешевих, але вона варта тих грошей по якій продається. Вразив також її великий формат, добротний твердий блок, гарне і стильне оформлення, а також підбір матеріалів.
    Книжка поділена на розділи по континентам світу - Європа, Азія, Африка, південна та Північна Америка, Австралія та Океанія. А також Арктика і Антарктида. Кожен новий розворот описує нову країну - описані всі "візитні картки" тієї чи іншої країни.
    Рекомендую цю книгу не лише школярам чи студентам, а й дорослим людям, які полюбляють щось новеньке та цікавляться країнами та континентами.
    Гарне та якісне видання від видавництва "Старого Лева".
    Це сама ти книжка, яка зможе відволікти вашу дитину від комп'ютеру та телевізору.
  • Цікава географія у малюнках
    Глухова Евгения, 23 мая 2018 г.
    Колись купувала перше видання у подарунок доньці знайомої. Коли побачила нове перевидане видання, то вже мала уявлення про книгу і купила її у звичайному магазині для доньки (шкода, що не тут, бо тут дешевше).
    Видання дуже великого розміру. Сам формат і оформлення дуже цікаві. Обкладинка здається не дуже яскравою.Але її персиковий колір на те і розрахований, що очі дитини чи дорослого будуть на ньому відпочивати.
    Сторінки дуже цупкі і водночас приємні на дотик, книга розрахована, що її будуть часто гортати.
    Оформлення карт не звичне для дорослої людини, на мапах дуже багато мілких невеликих малюнків, це чимось схоже на простий віммельбух, але не з такою шаленою кількістю деталей. Тексту у книзі небагато, тому вона підійде для дітей, які тільки починають читати. Але якщо дитині від п'яти до 11 років, то її не завадить в деяких моментах ваша надійна рука поруч, щоб пояснити і допомогти розібратися в незрозумілих деталях. Тому для початку вам не завадить самим полистати цю книгу і освіжити свої знання по географії.
    Книга без сумніву варта своїх грошей.
    Підійде, як подарунок, як дитині, так і дорослому! Рекомендую!
  • 144-и сторінки позитиву!
    Олеся Кізима, 14 мая 2018 г.
    І досі пам'ятаю, який захват викликало у мене перше, під синьою палітуркою, українське видання ,,Карт" Олександри та Даніеля Мізелінських! Тож коли з'явилася інформація про вихід у світ наступної книжки-віммельбуху (,,Видавництво Старого Лева"), природньо, що довго не задумуючись, тицьнула на кнопочку ,,Повідомити, коли з'явиться у продажу". І ось нарешті довгождана розглядалочка у мене в руках! І хоча це не продовження, а лише перевидання, замилування кожною сторінкою -- немає меж!

Лишень уявіть собі: у вас завжди і всюди є унікальна можливість здійснити віртуальну мандрівку у будь-яку з 58-и країн світу! Без використання жодного ґаджета та наявності візи чи біометричного паспорту! Достатньо лишень обрати, куди ,,вирушити" на першому розгорті книги! Європа: Ісландія, Швеція, Фінляндія, Велика Британія, Голландія, Бельгія, Німеччина, Швейцарія, Австрія, Польща, Україна, Чехія, Франція, Іспанія, Італія, Хорватія, Румунія, Греція. Азія: Росія, Монголія, Китай, Непал, Індія, Таїланд, Японія, Йорданія. Африка: Марокко, Єгипет, Гана, Танзанія, Намібія, Південно-Африканська Республіка, Мадагаскар. Північна Америка: Канада, Сполучені Штати Америки, Мексика. Південна Америка: Еквадор, Перу, Бразилія, Чилі. Австралія і Океанія: Австралія, Нова Зеландія. Арктика та Антарктида. Ці всі вищеперелічені країни опрацьовані у старому виданні. Нове ж доповнене наступними: Грузія, Туреччина, Аргентина, Корея, В'єтнам, Фіджі, Данія, Норвегія, Словаччина, Ірландія, Латвія, Литва, Тайвань, Португалія, Естонія та Угорщина. Варто зазначити, що у перевиданні Дніпропетровськ перейменовано на Дніпро, а Кіровоград -- на Кропивницький.

Що ж являє собою кожна розгортка з країною? Це зображення території держави із найважливішими географо-, історико-, культурнопізнавальними символами, впереміж із національними смаколиками та іншими цікавинками!
  • суперрр!
    Marina_Eva_2018 , 5 мая 2018 г.
    Уже давно присматривалась к книге "Карты" - все думала купить в предыдущем оформлении с голубой обложкой. Но в связи с переизданием и дополненными материалам, решила взять эту (обновленную и дополненную) книгу. Очень стильная, современная и невероятно познавательная книга, которая стоит каждой гривны, потраченной на нее. Она очень большая по размеру, в ней и очень много интересных и познавательных фактов.
    Твердая обложка, плотные листочки, стильные и детализированные картинки - основные плюсы издания.
    Книга построена таким образом, что каждый новый разворот представляет новую страну (известные люди, блюда местной кухни, животные и растения, архитектурные и исторические памятники и прочее).
    Замечу, что книга станет отличным подарком не только для ребенка, но и для взрослого - мы с мужем с удовольствием читаем и рассматриваем книгу и узнаем много нового и интересного.
    Огромное спасибо авторам (Александре и Даниэлю Мизелиньским) и издательству "Видавництво Старого Лева" за такое интересное издание! Очень довольна приобретением!