Рецензии «Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса»

• Всі ті, хто шукає заспокоєння у питаннях власної сексуальності - вам сюди!
    Мария, 16 марта 2018 г.
    Книга Емілі Нагоскі «Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса» про те, що немає неправильних жінок, немає якихось не таких геніталій та ідеальних стандартів глянців, які намагаються нам нав'язати. Авторка наголошує, що тіло у кожної різне, ідентичних не буває. І сексуальність у кожної жінки своя. Тому все, чого бажає ваше тіло - ПРАВИЛЬНО. Все, що ви хочете в сексі - ПРАВИЛЬНО. І не варто соромитися свого тіла, воно прекрасне. До речі, у книзі є окрема тема про вагу. Для тих, хто думає, що «я товста, як далі жити, мене ніхто не полюбить». Тож, якщо ви соромитеся свого тіла, боїтеся при світлі показуватися своєму чоловікові голенькою, або відчуваєте, що постійно уникаєте сексу, то ця книга саме для вас.
    Прочитавши цей посібник, ви по-іншому, зовсім по-новому, зрозумієте себе і своє тіло, а також звільнитесь від більшості комплексів, які міцно засіли у вашій голові. Для себе я виокремила багато цікавих та водночас повчальних тем, а саме: як відношення між батьками та дітьми впливає на сексуальний розвиток останніх в майбутньому; як переживають травми жертви насильства; які вигадки нам нав'язують про дівочу цноту; що буде із жінкою, яка спробує віагру та багато чого іншого.
    Чесно, не розумію претензій щодо цієї книги - я задоволена нею повністю. По-перше, доктор психології і сексолог Нагоскі вміє писати про наукові факти дуже доступно та легко. По-друге, вона робить це з додаванням нотки гумору. Тому раджу закупитися кількома виданнями, поки ще не розкупили, і почати дарувати їх своїм подругам! Потім ще спасибі скажуть! Я, між іншим, вважаю, що чоловікам теж буде корисно почитати її. Так, а чому ні? Будете краще розуміти свою жінку, будете знати, яка підтримка їй необхідна для того, щоб вона була більш розкутою у ваших обіймах. Особисто мені пані Емілія своєю працею дуже допомогла зрозуміти, що потрібно вже зразу починати налагоджувати своє життя, вирішувати психологічні проблеми, прибирати непотрібні бар'єри, установки. Тож зробить перший крок і полюбіть себе нарешті!