Рецензии «Бег с Лидьярдом»

Средняя оценка
1
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Бег с Лидьярдом
  Руслан , 29 августа 2017 г.
  Рецензия полезна?
  "Бег с Лидьярдом" - книга новозеландського бігуна і відомого тренера з легкої атлетики Артура Леслі Лідьярда, написана спільно з журналістом Гартом Гілмором. Він є автором ряду книг про спортивний біг. А. Лідьярд був популяризатором оздоровчого бігу підтюпцем на довгі дистанції (джоггінгу), тобто бігу зі швидкістю 7-9 кілометрів на годину. Він підготував багатьох новозеландських бігунів, був тренером команди Нової Зеландії, консультував спортивних медиків і фізіологів з усього світу. Його система підготовки була перейнята багатьма тренерами.
  Книгу корисно читати для мотивації. Вона змушує задуматися, чи правильно все робиш. Для бігунів, які тільки починають, в книзі дуже багато застережень, але всі вони цілком логічні. В розповіді автора приведено безліч цікавих прикладів для любителів спортивної історії. В книзі описано дуже багато програм тренувань для різних видів бігу, програм для дітей, про особливості жіночого бігу, бігу в різних погодних умовах, програм тренувань перед різними змаганнями. Артур Лідьярд детально розповідає про витривалість, тактику бігу, одяг для тренувань, їжу, розминку, пульс. Принцип тренувань полягає в тому, щоб підвищувати обсяги тренування і постійно триматися в ритмі, тобто наголошується на часі, а не на конкретній швидкості або відстані. В книзі докладно пояснюється користь бігу, його механізм, при цьому знижується ризик серцевих захворювань, людина стає енергійнішою, витривалішою і швидше відновлюється. Також існує імовірність схуднути та прожити довше життя. Книга дозволяє почати правильно жити, вести здоровий спосіб життя, почати стежити за своїм здоров'ям, та й взагалі займатися собою.
  "Настав час припинити пошук причин, за якими вам слід задуматися про себе і почати займатися бігом підтюпцем. Це не набагато складніше, ніж сидіти в зручному кріслі і читати цю книгу..."