Рецензии «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок»

• Вдале планування власного часу - це 99% успіху!
    Влад, 16 марта 2018 г.
    Хочете стати успішною жінкою, але домашні турботи, робочі будні та постійні депресії від непосильної праці не дають і вгору глянути? Тоді можете сміливо купувати книгу Лори Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається». Автор - експерт по тайм-менеджменту - надає доречні практичні поради жінкам, які стосуються, здебільшого, впорядкування власного часу, думок та мрій.
    Представлений посібник - це результат тривалого дослідження у 1001 день. Особами, над якими авторка проводила спостереження, виявились успішні жінки та їх сім'ї. Сама ж книга розділена на 3 розділи: «робота», «дім» і «я». Перша частина написана про робочі будні і побудову свого часу так, щоб це було найбільш ефективно. Другий розділ присвячений часу, який проводиться вдома. І остання, третя частина книги описує час, який витрачається особисто на себе та відпочинок. Сюди входить спорт, сон, телебачення, читання та ін. В кінці є поради з тайм-менеджменту, щодо правильного упорядкування вільних «вікон», що, звичайно, є у житті кожного.
    Чудове видання, по суті, подає руку допомоги, коли вже немає сил. (говорю за себе). Це, так би мовити, «паличка-виручалочка» щодо організації власного часу, структурування ідей та отримання на основі цього бажаних результатів.
    Як на мене, побудувати видання із великою кількістю таблиць було прекрасним рішенням. Інформація запам'ятовується набагато краще. До речі, на початку книги Лора наводить свій добовий хронометраж. Відштовхуючись від якого, можна щось змінювати, покращувати і «підганяти» вже у своєму власному. Однозначно, книга варта бути серед топових видань у вашій домашній бібліотеці. Тут слова зайві, моя оцінка 5 з 5. Ще сумніваєтесь, чи варто книжку читати? Наведу факти про авторку: мама чотирьох дітей, блогер, журналіст, автор відомих бестселерів, таких як «Що роблять успішні люди перед сніданком», «З місця на місце», «168 годин», громадський діяч - все це про одну й ту ж людину. До чого Вандеркам не береться, в неї все виходить. То, чому б не взяти в неї кілька дієвих «уроків життя»?!
  • Класний нон-фікшн
    Наталія Васількова, 4 июня 2018 г.
    Саме з цієї книги я вперше познайомилася із таким поняттям, як тайм-менеджмент. Ніколи особливо цим не цікавилася. А тут така інформація, та ще й так цікаво викладена. Супер! І хоча я себе не можу віднести до категорії жінок, яку досліджувала авторка, проте дуже багато корисної інформації я все ж почерпнула.
    Отже, про що ж книга? У ній йде мова про те, як успішні жінки встигають будувати кар'єру, бути хорошими мамами та встигати приділяти увагу собі. Дослідження проілюстровано таблицями-хронометражами, у якому щопівгодини жінки відмічали те, чим займалися. На основі цих хронометражів проводився аналіз кількості годин для сну, роботи, для часу з дітьми та власного дозвілля. Як висновок, Лора Вандеркам каже, що завжди пріоритетні справи можуть посунути у розкладі менш важливі для нас, проте цю різницю ми мусимо для себе визначати самостійно. І що цікаво, успішні жінки здатні приділяти час родині, продуктивно працювати, зустрічатися з друзями, відпочивати і при цьому висипатися. Так що, якщо хтось вам каже, що не має часу на те чи те, у більшості випадків - у нього просто немає бажання.