Рецензии «Історія Україна»

• рецензія
    Татьяна С, 30 ноября 2016 г.
    Своєю працею автор прагнув задовольнити інтерес до історії України українців, які покинули батьківщину, але не забувають її, так і вітчизняного читача, у чому Ви матимете змогу переконатися.

Книга О. Субтельного «Україна. Історія» – це рідке поєднання літературного таланту та наполегливої кропіткої праці у архівах. Читаючи книгу О. Субтельного складається малюнок усієї країни, її історії, стає зрозуміліше, чому ми такі, чим ми відрізняємось від інших.

Книга О. Субтельного усім своїм змістом спрямована на виховання національної самоповаги, а не по почуття зверхності над іншими народами. Торкаючись гострих моментів у взаємовідносинах між Україною, Польщею та Росією автор обирає спокійний тон і зважені висловлювання. Цікаво було читати історію України ХХ-го століття та порівнювати з тим, що розказували мені мої дідусі та бабусі, трохи інший погляд на одні і ті ж факти, але протиріччя не виникає. Книга О. Субтельного, за висловлюваннями інших істориків, вважається найповнішою у дослідженнях з історії України.

Дуже рада придбанню цієї книги. Ціна та якість сервісу не викликають нарікань.
    1, 12 августа 2014 г.
    Понравилось все-доставка,обслуживание, качество товара. Друзьям посоветую пользоваться их услугами. Скоро буду приобретать еще подобные товары
    Світлана, 21 мая 2014 г.
    Гарний підручник для тих хто хоче згадати історію України від давніх часів. Матеріал викладено доступно. Рекомендую!!!
    gyton4ik, 13 января 2015 г.
    Покупкой очень довольна, доставили быстро и точно по срокам. Сама книга написана доступно и легка в прочтении. Однозначно рекомендую!
    ntnzyf, 23 октября 2014 г.
    Я задоволена покупкою,легко і доступно викладений матеріал і читається з зацікавленням. Дякую