Рецензии «Історія європейської цивілізації. Греція»

• Нажаль на трієчку :-(
    Тарас Трембач, 26 июля 2016 г.
    Спочатку про плюси.

1. Добре, що взагалі хтось в Україні береться до таких серйозних видань.
    2. 64 гарні кольорові ілюстрації.
    3. Добротна поліграфія, ця книжка прикрасить вашу книжкову шафу.

Тепер про мінуси.

1. Просто величезна кількість русизмів. Наприклад: "СОСУД для зберігання зерна", "виступали за рівність ПОЛОВ", "один ЧАС", "ОСАДА міста". Я не філолог, але переклад просто жахливий.
    2. Книга однозначно для підготовленого читача. Щоб зрозуміти деякі абзаци з історії довелось взяти "Историю древнего мира" Сьюзен Бауэр.
    3. Книга написана складною науковою термінологією, було б добре добавити словник термінів.
    4. Географічні карти недостатньо добрі. В простенькій "Історії Греків" Індро Монтанеллі і то карти набагато кращі.

Деякі факти, які для когось будуть плюсом, для когось мінусом. Книга написана як енциклопедія. Власне історії Греції відведено всього 200 сторінок. Багато місця відведено філософії. Досить детальний аналіз античної філософії. Великий розділ про музику.

Загальний висновок. Книгу писали панове "італьяно професоре" для таких же професорів. В книзі багато філософствування і не так багато фактів. Якщо ви звичайний пересічний громадянин, хочете зрозуміти історію античної Греції і вирішили придбати цю книгу - мушу вас розчарувати, ця книга не для вас.