Рецензии «Индустрии будущего»

• "Індустрії майбутнього"
    Анна , 15 марта 2017 г.
    Ця книга мітко описує майбутнє з сучасними технологіями. Дуже доступно, коротко і ясно. Книга стала бестселером не тільки в Америці. У цій книзі розповідають про індустрії, які стануть двигунами соціального прогресу. І, власне, вони вже є тими двигунами, що роблять світ сучасним. Описано тут не далеке майбутнє, а найближчі 20-30 років. Саме в цьому велика перевага книги. Навіщо ходити далеко, якщо ми не знаємо про те, що нас чекає через 20 років. Автор цієї книги - це один з провідних американських експертів в області технологічних інновацій, спеціалізується на проблемах, які перебувають на стику політики, ринку і мережевих технологій.
    Мені подобається, що в цій книзі інновації розглядаються як шанс стати краще. Інновації та сучасні технології просувають не тільки сучасний світ, а й розвивають нас як людський вид. Тут представлені "великі дані" про стан нашого світу з економічної, технологічної, політичної, психологічної точок зору. Книга не просто так входить в кращі рейтинги сучасної літератури.