Отзывы «Ігри, у які грають люди»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Мірошниченко Тетяна , 22 апреля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    У кожного з нас свої різні смаки, у тому числі і читацькі. Класика, сучасна література, фікш чи нон-фікш. Так, от, я можу з впевненістю заявити, що не люблю нон-фікшн та всіляку мотиваційну літературу. Не моє це, абсолютно.
    Книгу Еріка Берна я не дочитала, просто не осилила. Я себе просто змушувала її читати, але примусового читання я не люблю. Читання, в першу чергу, повинно приносити задоволення, а не тільки користь. Щось інше мотиваційне я читати не хочу і не буду. Я цю книгу навіть не включаю до свого списку 100 прочитаних книг.
    Саме тому про книгу «Ігри, у які грають люди» скажу зовсім мало. Можливо для когось вона і корисна, та не для мене. Так, я знайшла себе у деяких іграх. Сам автор описує ігри, як певні ситуації, що маскують мотивації та приводять до вже чітко сформованого результату. Все наше життя побудоване на іграх між людьми. А в основі всіх відносин лежать теж ігри, які мають приховані цілі. Як захиститися і звільнитися від нав’язаних ігор як раз ця книга. Але для мені вона виявилася зовсім не цікавою.