Рецензии «Їду, плаваю, лечу»

• Їду, плаваю, лечу!
    Олеся Кізима, 18 августа 2017 г.
    У нас багато подібних книжечок англійською та польською мовами. Коли нам подарували ,,Їду, плаваю, лечу", ми були приємно здивовані і втішені, що такого типу дитячі видання з'явилися і українською мовою! Тим більше, що це ціла серія - ,,Сторінки-цікавинки", що містить також ,,Тварини в лісі", ,,Тварини на фермі" та ,,Веселі цифри". Придбаємо їх усіх!

Автором серії є відомий вітчизняний педагог Василь Федієнко. Мої молодші сестра та брат готувалися до школи за його підручниками, а тепер і мій синок продовжує традицію!)

Дане видання - цупке, з гладенькими, гарно ілюстрованими, заокругленими сторіночками-картонками. Зручного формату, що дозволяє міцно тримати та розглядати книжечку маленькими рученятами і пересувати пальчиком рухомі елементи, як от кузов вантажівки, драбину пожежної машини, вантаж підйомним краном чи ковшем бульдозера.

На десятьох сторінках зображено різні види транспорту: трактор, комбайн, підйомний кран, бетономішалка, екскаватор, поливальна машина, бульдозер, швидка допомога, поліцейська машина, пожежна машина, велосипед, мотоцикл, тролейбус, автобус, таксі, потяг, вертоліт, літак та корабель. Приємним бонусом є невеличкі віршики та загадки.

Дуже задоволена книжечкою! Раджу усім батькам малюків від 1-го рочку!)