Рецензии «Отель для собак»

Средняя оценка
1
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
 • Позитив від песиків
  Anna , 18 августа 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Це якраз той випадок, коли нічого особливого не очікуєш, а виходить навпаки. Книжка викликала масу позитивних емоцій . Десятирічна Енді і її дванадцятирічний брат Брюс змушені кілька місяців жити у далекої тітки, яка любить ідеальну чистоту. А найбільше Енді розчаровує те, що вона не зможе взяти улюблену таксу Бібі, бо у тітки алергія на шерсть.
  І що ж робити, коли на порозі з'являється маленька бездомна собачка? Звісно ж організувати готель у сусідньому покинутому будинку! А потім там з'являться й інші мешканці: напівбульдоги, яких ніхто не хоче взяти через кумедність, дорогий породистий Рудий Пірат, з якого знущався хазяїн та інші.

  А ще дітям потрібно знайти друзів, попри те, що усі навколо приятелюють з багатієм Джеррі, якого брат з сестрою дуже не люблять через його знущання над Піратом; зрозуміти тітку, яка ніколи не мала дітей і не звикла до них. Та й сам готель потребує занадто багато: корм коштує дорого, собак потрібно вигулювати так, щоб ніхто не помітив, вони повинні бути чисті і не гавкати. І що буде, коли дорослі дізнаються? Як провчити горе-хазяїна? Де знайти партнерів-помічників для готелю? Як самому заробити гроші? Як поєднувати таємне захоплення і навчання?
  Дізнайтеся разом з Брюсом, Енді та їх чотирилапими мешканцями собачого готелю.

  Безумовно раджу, тим паче, книжка маленька + великий шрифт + ілюстрації. Вона стала для мене справжнім приємним сюрпризом! .