Рецензии «Отель для собак»

• Позитив від песиків
    Anna , 18 августа 2017 г.
    Це якраз той випадок, коли нічого особливого не очікуєш, а виходить навпаки. Книжка викликала масу позитивних емоцій . Десятирічна Енді і її дванадцятирічний брат Брюс змушені кілька місяців жити у далекої тітки, яка любить ідеальну чистоту. А найбільше Енді розчаровує те, що вона не зможе взяти улюблену таксу Бібі, бо у тітки алергія на шерсть.
    І що ж робити, коли на порозі з'являється маленька бездомна собачка? Звісно ж організувати готель у сусідньому покинутому будинку! А потім там з'являться й інші мешканці: напівбульдоги, яких ніхто не хоче взяти через кумедність, дорогий породистий Рудий Пірат, з якого знущався хазяїн та інші.

А ще дітям потрібно знайти друзів, попри те, що усі навколо приятелюють з багатієм Джеррі, якого брат з сестрою дуже не люблять через його знущання над Піратом; зрозуміти тітку, яка ніколи не мала дітей і не звикла до них. Та й сам готель потребує занадто багато: корм коштує дорого, собак потрібно вигулювати так, щоб ніхто не помітив, вони повинні бути чисті і не гавкати. І що буде, коли дорослі дізнаються? Як провчити горе-хазяїна? Де знайти партнерів-помічників для готелю? Як самому заробити гроші? Як поєднувати таємне захоплення і навчання?
    Дізнайтеся разом з Брюсом, Енді та їх чотирилапими мешканцями собачого готелю.

Безумовно раджу, тим паче, книжка маленька + великий шрифт + ілюстрації. Вона стала для мене справжнім приємним сюрпризом! .