Рецензии «Грудне вигодовування. Секрети і секретики»

• Лайфхаки про грудне вигодовування - круто!
    Слава, 4 июля 2017 г.
    Як на мій смак – «Грудне вигодовування. Секрети і секретики», це непогана книга-довідник для батьків. От самі дивіться: майже чотириста сторінок корисних порад, що стосуються вигодовування та усіляких життєвих ситуацій, що можуть виникнути під час цього процесу, з алгоритмами їх вирішення. Звичайно, що багато питань може бути банально ніяково спитати в лікуючого лікаря, а наявність таких порад від досвідчених мам це, по-перше, просто корисно, по-друге, будь яке з тих питань можна все таки уточнити в лікаря, щоб остаточно позбутись будь-яких сумнівів. Так само там говориться і про те, що перед тим, як починати приймати будь-які засоби, слід проконсультуватись з лікарем і це не дарма, тому що пошук інформації на тему «що робити», як правило починають з опитування знайомих, які вже мають цей досвід, поступово переходячи до форумного формату обговорення в інтернеті, а думки там бувають досить-таки антагоністичні.
    Не секрет, що саме грудне вигодовування відіграє вирішальну роль у процесі зростання і розвитку малюка, тому що мамине молочко забезпечує дитячий організм усім необхідним і цінність грудного молока в житті немовлятка неможливо переоцінити. В книзі піднімаються усі ці «що робити, коли…», які виникають в кожної мами.
    Окремим плюсом, на мою думку, слід також вважати кольорові ілюстрації та таблиці, які доступно і систематично пояснюють складні речі, питання, якими навіть не задаєшся за браком досвіду, в них розумно поєднані принципи викладення інформації з оформленням та вказівниками.
    Загалом, над книгою працювала професійна команда, що, як на мене, один з основних факторів, які схиляють до її придбання. Кращого порадника на цю тематику на полицях книжкових магазинів або сайтах поки що не зустрічалось.