Рецензии «Голливудский стандарт. Как написать сценарий для кино и ТВ, который купят»

• Як написати сценарій?
    Юлія , 31 августа 2018 г.
    Покрокова інструкція по тому, як написати сценарій для кіно і телебачення, який куплять.

Світовий бестселер написаний голлівудським сценаристом. Так як писав профі в своїй області, практик, то книга вийшла дуже мотивуючою до написання сценарію, корисною і без зайвої, нудною інформації.

Відмінна структура. При читанні ви отримуєте покроковий план дій. Ви дізнаєтеся про цілі сценариста, концепції історії, розвитку і не тільки. Це майже повноцінний американський курс написання сценаріїв за невеликі гроші. Прочитавши ви зможете не тільки зрозуміти, яким повинен бути сценарій, але і отримаєте цінну інформацію про те, як його просувати далі.

Буде корисно прочитати не тільки сценаристам (початківцям і профі), але так само всім письменникам. Поради підійдуть обом професіями і ви дізнаєтеся важливі лайфхаки.

Я не поставлю в мінус, але наголошу на тому, що книга американського сценариста. Це означає, що незначна частина рад буде менш корисна для нашої аудиторії. Але все написане можна сміливо адаптувати.

Мені дуже сподобалося. Хоча сценарії писати не планую, але інформація корисна. В цілому, тепер я точно знаю як написати сценарій і презентувати його.