Рецензии «Переговоры без поражения. Гарвардский метод»

• Рідко можна дізнатися щось нове, що дає інший погляд на життя!
    bolgarina16 , 31 мая 2018 г.
    «Переговори без поразки» - написані дуже давно, і нехай читача не вводить в оману свіжий рік видання в нашій країні. Але, незважаючи на це, «Переговори ...» - рідкісна книга, яка принесе вам абсолютно нові знання та ідеї.
    Ця книга, безумовно, стала новацією в теорії переговорів. Автори створили новий підхід - альтернативу позиційному торгу. І, незважаючи на те, що вже кілька десятиліть існує «інша» теорія ведення переговорів, в нашій країні, зі зрозумілих причин, більшість про неї не знає.
    Необхідно попередити читача про декілька важливих речах:
    Все-таки книга написана на основі навчального курсу. Роджер Фішер був університетським викладачем. І читач повинен очікувати, що це не збірка порад по психології, не набір штампів у дусі: «як жити легко», а в якійсь мірі навчальна книга, хоча написана досить легко і без зайвого занудства.
    Роджер Фішер помер в 2012р. у віці 90 років. Але багато прикладів в книзі взято так далеко в історії, що втратили свою яскравість. Боюся, що читачі можуть не відчути гостроту політичних конфліктів, що ілюструють переговорні методи. Це звичайно трохи засмучує.
    Про те, що переклад книги хороший, нас відразу ж попередять на обкладинці :-) і це дійсно так. Хоча, деякі приклади з вузькопрофесійних сфер перекладач, схоже, не зрозумів, а слідом за ним і читач :-)
    Загалом, дуже рекомендую: так рідко можна дізнатися щось нове, що дає інший погляд на життя!