Рецензии «Переговоры без поражения. Гарвардский метод»

Средняя оценка
1
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Рідко можна дізнатися щось нове, що дає інший погляд на життя!
  bolgarina16 , 31 мая 2018 г.
  Рецензия полезна?
  «Переговори без поразки» - написані дуже давно, і нехай читача не вводить в оману свіжий рік видання в нашій країні. Але, незважаючи на це, «Переговори ...» - рідкісна книга, яка принесе вам абсолютно нові знання та ідеї.
  Ця книга, безумовно, стала новацією в теорії переговорів. Автори створили новий підхід - альтернативу позиційному торгу. І, незважаючи на те, що вже кілька десятиліть існує «інша» теорія ведення переговорів, в нашій країні, зі зрозумілих причин, більшість про неї не знає.
  Необхідно попередити читача про декілька важливих речах:
  Все-таки книга написана на основі навчального курсу. Роджер Фішер був університетським викладачем. І читач повинен очікувати, що це не збірка порад по психології, не набір штампів у дусі: «як жити легко», а в якійсь мірі навчальна книга, хоча написана досить легко і без зайвого занудства.
  Роджер Фішер помер в 2012р. у віці 90 років. Але багато прикладів в книзі взято так далеко в історії, що втратили свою яскравість. Боюся, що читачі можуть не відчути гостроту політичних конфліктів, що ілюструють переговорні методи. Це звичайно трохи засмучує.
  Про те, що переклад книги хороший, нас відразу ж попередять на обкладинці :-) і це дійсно так. Хоча, деякі приклади з вузькопрофесійних сфер перекладач, схоже, не зрозумів, а слідом за ним і читач :-)
  Загалом, дуже рекомендую: так рідко можна дізнатися щось нове, що дає інший погляд на життя!