Рецензии «Герой із тисячею облич»

• Дуже рекомендую
    руслан руслан, 21 декабря 2016 г.
    Один з найкращих зразків світової культурологічної думки.
    Прекрасний аналіз міфології різноманітних країн та народів. Дуже надихаючи книга, яка дозволяє поглянути на багато процесів у житті під кардинально іншим кутом зору. Аналізуючи міфологію з її космогонічними сенсами автор використовуює напрацювання провідних психоаналітиків початку двадцятого століття Юнга, Фройда,Маслоу та Грофа і переносить дискусію в площину внутрішнього світу людини з її страхами, переконаннями і мріями. Це одна з найголовніших відмінностей цієї книги від інших книг з культурології та міфології. Окрім того не можна не відзначити приємну і навіть захопливу мова розповіді. Не даремно Джордж Лукас вважав автора і цю його книгу одним із основних джерел натхнення для Зоряних Війн. Також рекомендую серію інтерв’ю Джозефа саме на цю тему - “Сила міфа”, де сам автор розповідає про використання “Шляху героя” в роботах Лукаса.
    Книга буде корисна як всім хто досліджує різноманітні культурологічні тами, так і людям які “шукають себе” і шукають “свій шлях”. Однозначно може бути корисною психологам, які намагають аналізувати особистість людини не тільки з точки зору процесів психологічних, але і усвідомлють важливість включеності людини в культурний процес і вплив цього процесу/культури на людину.