Рецензии «Гаррі Поттер і таємна кімната. Ілюстроване видання»

Бондарчук Марина, 18 декабря 2016 г.
    Наверное подобные книги рассчитаны на фанатов...Как же иначе если только прочитав название хочешь тут же прикупить что- то новенькое в свою коллекцию Гарри Поттера, и всё равно, что есть все семь частей и это та же "Тайная комната" просто иллюстрированное издание но она должна быть!
    Цена на украинское издательство более приемлема, да и перевод мне больше нравится.
    Хочется иногда не читать, а просто перелистывать страницы любуясь потрясающими иллюстрациями (местами абсурдными, как на меня), подмечая новые, ускользнувшими при предыдущем изучении детали.
    Жду не дождусь иллюстрированный "Орден Феникса"! Хотя немного и опасаюсь размера томика который получится.
    Интересное виденье истории представили художники, знакомые по фильмам и собственной фантазии места, герои и существа предстают в новом свете.
    И маленькое замечание, незначительная придирка не люблю супер обложки, уж лучше бы изображение с машиной перенесли и на книгу, а не съемную бумажку, которая, лично мне, постоянно мешает при чтении.
  • Чудова книга-подарунок
    Наталья , 4 января 2017 г.
    З нетерпінням чекали виходу другої книжки усією сім'єю, особливо син. Цікаво, що в нас є книги про Гаррі Поттера у звичайному виданні, але особливого враження на сина вони не призвели і читати він їх не захотів попри всі мої намагання. Першу книгу ілюстрованого видання я купляла для себе - дуже сподобались ілюстрації, захотілось мати цю книгу у своїй бібліотеці. Саме вона кардинально змінила відношення сина до Гаррі Потера та його пригод. Сама книга була прочитана "на одному диханні", а після цього були переглянуті всі серії фільму.
    І ось подарунок на Новий рік від видавців - друга книга «Гаррі Поттер і таємна кімната." Знову море чудових ілюстрацій, які можна розглядати та переглядати багато разів і кожного разу знаходити щось нове. Дуже вдалий, як на мене переклад. Якісний папір та обкладинка. Згодна, що суперобкладинка дещо незручна, адже при читанні вона спадає, а якщо її взагалі знвти, то є ймовірність, що вона або загубиться, або зімнеться (за наявності декількох дітей це стає дуже можливим). Проте без неї книжка втратить частину свого шарму.
    Велике дякую всім, хто приймав участь у створенні такого чудового подарунка всім любителям Поттеріади. З нетерпінням будемо чекати наступних книжок!
  • Неймовірний подарунок
    Олена Мазур, 5 января 2017 г.
    Це видання - неймовірне. По-перше, книга доволі важка, тому, тримати її у руках - вже особлива емоція. По-друге - можливо це комусь здасться дивним, але - це запах... Запах якісного видання, він особливий! Його ні з чим не сплутаєш. Це - такі, "візуальні" емоції.
    Відкривши книгу, ти занурюєшся у світ неймовірного іллюстратора Джима Кея. Його малюнки - фантастичні! Дуже багато дрібниць, їх можна довго роздивлятися та постійно знаходити якісь цікаві подробиці. Вражають портрети.
    Щодо перекладу - від доволі легко сприймається. Може тому, що багато діалогів (це - перше, на що донька звернула увагу). В будьякому разі читати - одне задоволення.
    Донька від такого подарунка у захваті! Їй дуже подобаються пригоди Гаррі, а мати їх у такому виданні - це особлива радість. Другу добу читає, ніщо більше її не цікавить! )))
    Обов`язково купуватимемо інші частини. Особливо чекатимемо про в'язня Азкабану, це - її найулюбленіша частина. Велика подяка видавництву за такий неймовірний подарунок, що не залишає байдужим тих, хто цінує якісну друкарську роботу, якісний папір, малюнки.. А також, він не залишить байдужим жодного, кому подобаються пригоди, чаклунство, чудернацькі звірі та птахи, і, звичайно - гарна команда, яка мандрує, творить дива, зростає, мудрішає та надихає інших.
    Юрий , 18 января 2017 г.
    Недавно купив собі таку від Абабигаламаги. Звичайно книга прекрасна, нейвомірна тут і говорити нічого. Гортати сторінки і роздивлятися малюнки одне задоволення. Тут усі її хвалять, тому хотів би розповісти саме про мінуси книги. По якості книга явно уступає першій частині. Текстура палітурки уже не виглядає як тканина, а зроблена зі звичайного матового картону. Малюнків набагато менше, але найгірше те, що в таємній кімнаті тонші сторінки ніж в попередній частині! Адже плотністю бумаги тут на 10% менша ніж в Філософському камені. 10% звичайно небагато, але коли гортаєш сторінки, обох книг, різниця відчувається. Якщо так піде і далі, і вони з кожного новою книгою будуть їх спростовувати, то боюсь уявити що вони зроблять з 7 останньою книгою. Я готовий заплатити більше, або тільки якість всіх книг залишалась незмінною!! Чекаю з нетерпінням виходу наступної частини!!
    P.S. Нерозумію, до чого тут оранжевий колір обложки? Мені ця частина завжди представлялась у зеленому кольорі, як попередні випуски книг, так і диски, відеокасети і т. д.
  • Шедевр для поттероманов
    Анна Бабенко, 4 января 2017 г.
    Иллюстрации Джима Кея - лучшее, что могло случиться с "Гарри Поттером".
    Я совершенно искренне считаю, что художнику удалось настолько тонко передать характеры персонажей и настроение содержания, что иногда кажется, будто иллюстрации дышат и вот-вот оживут.
    Если при просмотре фильмов меня иногда покалывало несоответствие некоторых героев своему описанию, то в случае с книгой нашему глазу они предстают как есть - длинный и нескладный Рон, деловито-лохматая Гермиона и, конечно же, Гарри - худенький, взъерошенный мальчишка с удивительно притягательным взглядом и стальным стержнем внутри, добрый, но безрассудный - настоящий друг не только героям книги, но уже и многим из нас.
    Текст тоже достоин восхищения. Вообще, после привычного за годы и знакомого почти наизусть перевода Росмэн, читать что-то другое было страшно и непривычно, потому замечательно, что это новое оказалось не хуже прежнего.
    А уж оформление - просто услада для глаз: огромный формат, очень качественная плотная мелованная бумага и великолепная цветопередача просто не могут оставить равнодушными не только фанатов, но и рядовых читателей, любящих качественно оформленную литературу.
    Одним словом, это одна из тех великолепных книг, которые способны украсить любую библиотеку, а для людей, неравнодушных к Гарри Поттеру и всему, что с ним связано, без сомнений станет самым желанным подарком.
  • Приголомшлива книга! Чарівні ілюстрації!
    Виктория Матина, 21 июня 2018 г.
    Купила цю чудову книгу з ілюстраціями від Джима Кея для дитини і можу тільки сказати, що вона - чудова! Це не перша книжка з цієї ілюстрованої серії, яку ми купили, і завжди дуже задоволені придбанням. Приголомшливо красива книга, яка не залишить байдужим як маленьких, так і дорослих шанувальників Гаррі Поттера. Чудовий подарунок для тих, хто не тільки є прихильником хлопчика на ім'я Гаррі, його відданих друзів та чудової писательки,яка подарувала нам казку, Джоан Роулінг, але й для тих, хто хоче насолодитися чудовими яскравими ілюстраціями британського незалежного художника та ілюстратора Джима Кея. Книга має великий формат, важкенька, папір щільний, мелований, гарний переклад від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», чудова якість! Також мається тряпічна закладка-ляссе. З супер обкладинкою, дуже приємною на дотик, яка чимось нагадує шовк.На форзаці гарно нанесена назва! Всі картинки дуже органічно вписані в текст і відмінно відповідають сюжету. Книга прийшла запакована в плівці. Бажаю всім душевного і кольорового читання!
  • Таємна кімната перевершила вся мої сподівання!
    Алена Брезицкая, 26 января 2017 г.
    Друга ілюстрована книга про пригоди Гаррі Поттера перевершила всі мої сподівання! Вона неймовірна! В дитинстві до мене першою потрапила саме друга книга про Поттера і саме з неї я закохалася у цю серію книжок. Тож дуже зраділа, коли дізналася, що друга книга теж вийде у новому виданні з ілюстраціями Джима Кея.
    Ця книга - найкращий подарунок для всих фанатів Поттеріани. А ще нам неймовірно пощастило, що в Україні книгу видали з перекладом Морозова, в тому самому що й у дитинстві, з правильноперекладеними закляттями та з неспаплюженими іменами героїв. Російськомовному виданню пощастило набагато менше, адже там переклад Співак.
    Дуже сподобалась ілюстрація на суперобкладинці книги, й те що напис з назвою книги зробили оранжевого кольору, такого ж як і обкладинка та закладка.
    В книзі неймовірні ілюстрації й на відміну від першої книги багато сторінок з білим текстом на чорному фоні, що дуже добре передає моторошні моменти роману. Найбільше сподобалися ілюстрації миленького Доббі, чорно-білий портрет Драко, неймовірно детальні замальовки алеї Ноктерн, політ на зачаклованій машині, моторошних привидів Хогватрсу, зимова ілюстрація.
    Але найбільше я чекала на 2 унікальні ілюстрації з щоденнника Ньюта Скамандера - з мандрагору та Феніксом. А іллюстрації павуків та василіска настільки реалістичні, що я навіть трохи злякалася.

Дуже класна книга, яку повинен мати у себе в бібліотеці кожен Поттероман! Чекаю з нетерпінням на вихід наступної книги!
  • Супер!
    Ярослав , 27 июля 2018 г.
    Серия о Гарри Поттере – одна из самых успешных в 21 веке. Вторая часть эпопеи рассказывает о втором годе обучения Гарри в Хогвартсе. На этот раз история хочет повториться и темный лорд вновь хочет обрести жизнь и силу. Как и в прошлый раз, выручать всех приходится Гарри и его друзьям. Дамблдор, при всей его мудрости, не может предугадать всех хитросплетений зла. В замке поселяется зло и дети и учителя начинают из-за какой-то магии погружаться в сон. Оказывается, что происходит это из-за чудовища Василиска. История наполнена тайнами и неожиданностями. И конечно, каждый раз мы встречаемся с новым учителем по защите от темных искусств. Также в этой части мы узнаем много о Хагриде. Дж. Роулинг имеет потрясающий талант держать читателя в постоянном интересе, чего очень сложно добиться в наш век, потому как мы постоянно норовим переключить канал, сменить занятие, перейти на другой сайт. Но с этой книгой это вам не грозит. Кажется, что книги про Гарри Поттера очень короткие, так быстро они прочитываются...
  • Прекрасні ілюстрації
    Віолетта Петрук, 19 июля 2018 г.
    Нарешті я прочитала другу книгу Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Як тільки я відкрила книгу, відірватися від неї було вже неможливо, так як занурюєшся в історію цілком. Ілюстрації неймовірно красиві. Можна дивитися годинами.
    Чудовим чином врятувавшись від сімейки Дурслі, Гаррі починає другий рік навчання в Хогвортсі. Його починають мучити попередження Доббі про небезпеку, яка чекає його в школі, і незабаром Гаррі розуміє, що відбувається щось недобре. Він чує таємничий голос, який жадає крові, а після починаються загадкові нападу на учнів.
    У книзі залишається все та ж атмосфера, яка особисто для мене створює затишок. За сюжетом книга про таємну кімнату сподобалася мені навіть трохи більше, ніж про філософський камінь. Сама загадка виявилася більш багатогранною. І в міру розкриття таємниці ми дізнаємося деякі факти, які хотілося дізнатися ще в першій частині. Я думаю, деякі з них вплинуть на подальший хід подій у наступних книгах.

Книги про Гаррі Поттера викликають в мені такі світлі почуття! Мені хочеться в голос сміятися над забавною ситуацією, переживати за улюблених героїв, радіти і плакати разом з ними. Це ж так прекрасно, що є книги, які викликають сильні почуття! Такі, що хочеться притиснути книжку до грудей, тому що ви просто закохані в те, що там написано.
    Сергей Икленко, 2 марта 2018 г.
    Мы с супругой остались очень довольны покупкой. Книга качественная, красочная, рисунков много и они выполнены очень красиво. Страницы, где рисунков нет, все равно не чисто белые, а оформлены под старину. Удобно, что есть закладка. Обложка выполнена из интересного материала, как будто слегка прорезиненная, что, как я думаю, положительно повлияет на ее износоустойчивость.
    Перевод на украинский тоже порадовал - не сухой, повсеместно присутствуют колоритные выражения и высказывания.
    В общем и в целом все прекрасно!
    Если говорить о том, насколько прекрасен и неповторим мир, созданный Дж. Роллинг, то он неповторим настолько, что эту книгу читаю уже, наверно, десятый раз. Добрая, "правильная" книга, которая помогает поверить в чудеса. А чудом может считаться даже то, как приятно, прийдя, после тяжелого рабочего дня, уделить время чтению, а с новой иллюстрированной версией это делать во много раз приятнее.
    Серию книг о Гарри Поттере я могу назвать любимыми книгами моего детства, а теперь уже и взрослой жизни, поэтому всем, кто еще их не читал, я по доброму завидую и советую прочитать и открыть для себя мир магии и волшебства.