Рецензии «Філософія самотності»

• Крута книга!
    Едуард , 24 мая 2018 г.
    "Крута книга" - ніколи не відгукувався так про книги, але, напевно, це якраз саме той епітет, яким я найточніше можу її охарактеризувати. Що таке "самотність"? Чи самотніми ви себе відчуваєте? Що є причиною самотності? Звідки вона приходить до нас? Як з нею боротися? І чи потрібно з нею боротися?....і чи можливо з нею боротися??? Не важливо чи ви одружені/заміжні, чи є у вас друзі, чи їх немає- ви все рівно можете відчувати самотність! Чому так відбувається? Автор це дохідливо вам пояснить. Адже дуже поширене явище, коли людина може мати родину, друзів - проте, відчувати самотність або бажати більше "вільного простору", або ж поширеним сьогодні є явище, коли багато людей бажають жити самі. Також автор розповідає про роль дружби у нашому житті, цитує багато філософів на цю тему, окремо зачіпає тему кохання та індивідуальності, розповідає, хто такий ліберальний індивід, та що йому потрібно. Взагалі, ви можете і не відчувати самотності, або відчувати, але не страждати від неї (добра самотність), але, як стверджує Ларс Свендсен, самотності потрібно вчитися, її потрібно вміти розуміти, потрібно вміти з нею рахуватися, адже ніколи не відомо, на якому етапі життя, ми можемо з нею зіштовхнутися (самотність із-за зовнішньої причини, а не внутрішня- постійна/хронічна). Тому, для розширення загального світогляду - я цю книгу рекомендую однозначно, багато чого цікавого я з неї відмітив для себе. І на завершення, цитата на спробу: ви можете бути самотніми не через те, що одні...а бути одні, через те що завжди самотні (хронічна самотність);) Якщо остання фраза вас все ж стосується, то обов'язково рекомендую дану книгу для прочитання!