Рецензии «Еволюція грошей. Фінансова історія світу»

• Все про гроші
    vasiLIT , 7 мая 2018 г.
    Перед читачами дуже інформативна та переконлива книга про історію та потребу людей в грошах. Не зважаючи на те, що автора часто називають зухвалим та зарозумілим, а також багато хто звинувачує його в суб'єктивних оцінках, мені книга дуже сподобалася. Ця робота є ретельним і всебічним переглядом та систематизацією різних етапів, що відбулися в історії розвитку грошей. Немає ніяких сумнівів у тому, що сучасний світ, як ми знаємо, не існував би без стимулюючої дії грошей. Як автор стверджує, стимуляція однозначна: вона може бути як позитивною, так і негативною. Як приклад, він наводить приклади великих злетів та падінь у формі фінансових підйомів та великих економічних криз. Книга написана не легкою, але достатньо зрозумілою мовою, тому не потрібно від неї лякатися, вона не має енциклопедичного характеру. Як і більшість учасників широкої громадськості, взагалі, я не був зацікавлений у фінансовій історії, вважаючи її складною, нудною і сухою. Ця книга показала мені іншу сторону цієї науки. У цій книзі описано розвиток сучасної фінансово-банківської системи від зародження грошей до їхнього сучасного рівня розвитку. Оформлення дуже якісне, папір цупкий, переклад чудовий. Рекомендую всім читачам!