Рецензии «Етикет. Школа пані Фреймут»

• Гідна книга
    Анастасия , 18 июля 2018 г.
    Етикет - це тема дуже глибока та широка. Різні країни, різні правила, але щось лишається незмінним. Етикет в книзі Ольги Фреймут розглядається, як універсальні правила, які допомагають зберігати гідність по життю.
    "Етикет. Школа пані Фреймут" - це доступна книга з доступними порадами. На моє здивування тут не було жодних пафосних цитат, не було води на купу сторінок. Була лише красива іронія. Книга читабельна, книга корисна. Особисто я виписувала багато порад і фрагментів книги. Деякі навіть повісила собі на робочому столі. Бо розглядаю їх як мотивацію по покращенню себе.
    Я раджу читати цю книгу і подібні, бо це крок на зустріч новому, вдосконаленому життю, яке створити дуже легко.
    Особливий бонус книги - це почуття гамору авторки! Мені подобається, яку міру самоіронії, самокритики вона описує. Вважаю, що така відвертість та чесність і зробила книгу цінною. На мій погляд, це не рекламна книга, а книга з глибоким сенсом та внутрішньою глибиною. Щиро вдячна долі, що наштовхнулась на цю книгу тут, на сайті. І вирішила замовити. Не пошкодувала жодної секунди.
  • Бути Жінкою!
    Елена , 21 июня 2018 г.
    На мій погляд, нічого провокаційного книга пані Фреймут не містить. Чи то проблема у тому, що багато жінок просто забувають, що значить бути жінкою? Одні, забувають, приховують Богом дану жіночу чарівність та силу за діловим костюмом, інші - за домашнім халатом та приготуванням борщу. Може тому, що таких забувкуватих жінок з кожним роком стає більше, а разом з ними, чи то ледачих, чи то жіноподібних чоловіків стає все більше, милу книгу про те, як не забувати бути жінкою, бути панною, і називають провокаційною? Для мене, це питання залишається відкритим.

Разом з тим, книга видалася чудовою. Я не фанатка пані Фреймут, не дивлюсь її шоу, проте мене захоплює її стиль, її працьовитість, її жіночність. Це все надихає, як і її книга про етикет. Книга містить позиції авторки щодо того, як поводитися у різних життєвих ситуаціях, наприклад: як правильно депресувати, плакати, подорожувати, якою бути в стосунках з дітьми, як гарно виглядати та приховати невеликі статки, та навіть, поради про те, як вийти заміж. Все це в притаманній їй іронічній, жартівливій манері. Також книга містить Урок традиційного етикету від пані Адаменко. На мій погляд, це книга, яка має на меті достукатися до сучасних жінок, нагадати їм, що значить бути панянкою, оточувати себе приємними не тільки речами, а й дуками.

Є в мене й одне застереження, книга містить декілька рекламних посилань, наприклад, на приватний пологовий будинок. Розумію, що це було з добрих намірів. Однак, застерегти вибагливу аудиторію, необхідно. Як і наголосити, що книгою треба надихатися, для того їх, книжки, і пишуть, а не слідувати невідступно, як інструкцією з користування... життям.

З приводу оформлення - воно чудове! Тверда тканинна палітурка, якісні щільні аркуші кольору слонової кістки (не білосніжні), а тест та ілюстрації блакитного кольору. Текст приємного для читання розміру. До речі, книга взагалі легко читається і може стати дуже приємним подарунком, особливо для прихильників пані Фреймут.
  • Етикет. Школа пані Фреймут
    Владислава , 21 июня 2018 г.
    Нова книжка Ольги Фреймут стала справжнім хітом на Книжковому арсеналі. Легка до прочитання, сповнена гумористичних висловів та влучних висловлювань щодо життєвої позиції. Багато порад можуть стати новими для читача, хоча більшість правил етикету відомі переважній кількості. Поради від Наталі Адаменко надають змогу по-новому поглянути на "застарілі" правила поведінки. Варто відзначити розділ, що акцентує увагу на зовнішньому вигляді жінки в сучасному світі, особливо момент описання ситуації, що ж саме відрізняє жінку від пацанки. Також використано багато діалектизмів, які прикрашають текст своєю неповторністю.
    "Поєднуйте мільйони справ одночасно. Учитеся в університеті, слухайте лекції в неті, качайте звивини і прес. Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине. Ви ж не хочете на старості залишитися з котом на колінах…"
    Цитата чітко окреслює позицію авторки щодо того, як варто жити: треба займатися собою, завжди, у будь-якій ситуації ставати краще, але ніколи не забувати про родину, своїх рідних та близьких і в жодному разі не віддавати їх, як жертву.
  • Читати всім!
    Stasya Nazarenko, 2 июля 2018 г.
    Книга "Етикет. Школа пані Фреймут" однозначно варта уваги! Вона розриває шаблони. Тож її і "розривають" на цитати.
    Книгарні нині просто завалені різноманітними творами про правила поведінки та справжню жіночність і вказівками, як не зганьбитись у пристойному товаристві. Це вже нікого не дивує. Навіть сучасних дітей змалку привчають їсти ножем і виделкою.... А от самоіронії і здоровому гумору не вчать, на жаль, ніде. Ну хіба що тепер у цій книзі. Вона ж бо написана як для себе. "Існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадує і порушує Фреймут... Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його "Танцкласу" хотілося займатися не балетом, а коханням",- не даремно наголошує ведуча.
    + укотре маємо змогу переконатися, що вишукане і водночас стримане оформлення у небесно-блакитному кольорі виглядає гідно і аж ніяк не поступається строкатим різнобарвним колегам на полиці.
    Цей "Етикет" не залишить байдужим жодного читача, що якнайкраще свідчить про письменницьку майстерність і актуальність літературного творіння. Тож насолоджуйтесь!
    П.С. Краще прочитати одну книгу, ніж купу рецензій;)