Рецензии «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя»

• Контроль власних емоцій та всіх їх проявів - шлях до розуміння себе!
    Влад, 16 марта 2018 г.
    Ще від самих підгузників нас змушують та повчають часто стримувати, а краще, пригнічувати власні емоції. Адже погано і зовсім неправильно показувати гнів, заздрість, сум, ревнощі та ще багато чого. Хоча саме вміння розпізнавати вище перераховані прояви організму (як свої, так і незнайомців) дає можливість людині більш адекватно на них реагувати. Тому, прислухайтесь до книги Сьюзен Девід «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя», щоб почати розвиватись у правильному напрямку.
    На думку авторки, постійний розвиток емоційного інтелекту дозволить приймати зважені рішення у різних стресових ситуаціях, правильно реагувати на критику та співпереживати ближньому. Так, знаю із власного досвіду, що інколи емоції беруть гору і дуже важко вже тоді з ними справлятися. Але саме для того, щоб допомогти, таким як я, Сьюзен Девід і досліджувала емоції, їх стани та прояви протягом 20-ти років.
    У даному виданні пані Девід дає дуже таки повчальні рекомендації з визначення оточуючих емоційних станів, вмінню їх класифікувати та поради, як самому не потрапити на емоційний гачок співбесідника. Ця книжка гідна того, щоб її прочитали. Адже де б ви ще знайшли настільки компактне практичне керівництво з розвитку соціального та індивідуального інтелекту? Матеріал, котрий дає можливість усвідомити власний потенціал, зрозуміти свою поведінку, покращити взаємини з оточуючими?! І це далеко не повний список відповідей, які ви отримаєте, прочитавши цю книжку. Повірте, з нею ви станете емоційно більш урівноваженими і люди до вас самі потягнуться - перевірено особисто мною. «Емоційна спритність» - дійсно класна річ, рекомендую.