Рецензии «Економіка всього. Як інститути визначають наше життя»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Загалом нічого цікавого в книзі не знайшов
  Володимир , 8 марта 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Варто звернути увагу, що під інститутами маються на увазі правила, бо спершу сприйняв помилково в сенсі університетів. Також велику роль відіграє, що автором книги є російський автор і відповідно всі приклади стосуються Росії, хоча вони може і десь близькі Україні теж. На мій погляд, в основному книга більше стосується політичної економіки. Якщо вам цікава саме економіка держави і уряду, то можливо ця книга саме для вас. Також зачіпаються теми політики і кримінального світу. Часто згадуються 90-ті роки в Росії і як велися справи в той час, а також є приклади з СРСР.
  А якщо вас цікавить книга саме про економіку підприємств, ринок і конкуретні переваги, то тут ви цього не знайдете.
  З того, що може зацікавти, то це стосовно трансакційних витрат, які часто не враховують підприємства або фізичні особи підприємці у загальній частині витрат, і які є одночасно актуальними як для Росії, так і для України.
  Також до думок, на які варто звернути увагу, також можна врахувати перший розділ про людину і про те, що насправді не буває зацікавленості підприємства, держави чи організації. За ними завжди стоять люди. І коли кажуть, що так буде краще для підприємства, то наспраді так краще для окремої людини або групи людей.
  Загалом в книзі не знайшов для себе багато цікавих та нових думок.
 • Хороша книга
  Ольга , 25 октября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Наразі питання, яке розглядається у книзі, грає визначну роль в моєму житті. Тож книга стала мені у нагоді. Економіка всього. Як інститути визначають наше життя...як прекрасно, коли назва книги і опис загалом відповідає змісту.
  Я хочу одразу сказати - що раджу читати книгу!
  По-перше, це "свіжа кров" літератури.
  По-друге, автор завжди радує своїми книгами.
  Також не байдуже те, що тут написано багато про сучасну економіку і методи, як якісно покращити своє життя за допомогою знань саме з видів трансакцій, проблем модернізації та взагалі про інститути написано дуже і дуже добре.
  Книга не банальна. У цій праці розкриті всі теми, які обіцяли розкрити. Я довго не думала і купила книгу. І тепер вважаю, що це одна з найкращий робот, які я купувала у сфері такої тематики. Однозначно, що слід читати і слід рекомендувати.
  Автор, коли аналізуює соціум, людей, історію, економіку, індивідуальність, право, життя дає багато тематичних філософських порад. Звертає увагу на важливе!
  Це круто!