Рецензии «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей»

Тетяна, 9 января 2015 г.
    Книга класна. Це те що треба прочитати обов'язково. Насправді в книзі не тільки про гроші, а про те як досягти своєї мети. Моїй доні 9 років, книгу прочитала за кілька днів. І радить усім своїм подружкам
  • Дякую за книгу
    anastasi77777 , 5 января 2017 г.
    "Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей" - це фантастична книга! Мій син прочитав її і не міг заспокоїтись і забути її десь місяць. Що дуже велика рідкість серед дітей. До речі, саме ця книга стала поштовхом для сина, щоб він почав цікавитись літературою.
    Для кого ж ця книга Бодо Шефера? Відповідь - для всіх дітей. Якщо Ви не знаєте, як навчити свою кровинку культурі поводження з грошима? То ця книга - це ідеальний і методичний посібник для цього. Історія книги написана відомим і знаменитим фінансовим консультантом Бодо Шефер. В цій історії головна героїня (дівчинка Кіра) рятує собаку на ім'я Мані. І вся історія буде крутитись коло цього вчинку і неочікуваної їх зустрічі. В результаті Кіра настільки навчилася фінансовим премудростям, що незабаром сама взялася допомагати іншим людям. І в цьому є велика цінність роботи. Вона вчить добру, а не тільки поводженню з грошима. Я перечитала сама цю роботу. І одразу зрозуміла, що таке можна давати дітям. І що ця книга якби робить роботу батьків. Що добре, коли батьки не зовсім знаються на даній темі.
  • Как собака научила мою дочь финансовой граммотности =)
    Ирина , 27 октября 2016 г.
    Даже в наше время книг, которые бы способствовали финансовому образованию детей очень мало, и это крайне прискорбно. Из того, что попадалось на глаза, это книга Стивена Кови про успешных подростков и... всё. «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей» - настоящая находка! Она даст вашему ребенку представление о деньгах, о том, как их заработать и правильно тратить. Не спроста же она получила рекомендация от успешного львовского бизнесмена Андрея Худо (вы наверняка знаете его сеть заведений !Фест во Львове).

Написал эту прелесть Бодо Шефер. Он также является автором бестселлера «Законы победителей», который позволил тысячам людей узнать что же такое финансовая независимость. Нет, это не очередной «Богатый папа» - книга Шефера куда более приземленная и больше подходит для наших широт.

Здесь всё как и положено для детской книги. Это повесть для детей младшего и среднего школьного возраста. По содержанию одна полностью соответствует названию: девочка Кира, которая учиться финансовой грамотности у лабрадора с очень символическим именем Мани. Да, он умеет говорить и отлично разбирается в финансовых вопросах, так как раньше жил у одного толстосума.
    Например, одно из его умозаключений гласит, что большинство людей не знают, чего они хотят. Мы хотим только большего, чем у нас есть. Но представьте, что вы написали в компанию, у которой есть каталог товаров, письмо, в котором указываете, что хотите чего-то, чего у них нет — вы ничего не получите. Точно так же, как если бы вы захотели «что-то миленькое» или «что-то симпатичное» - тот же результат. Потому что нужно четко формулировать и осознавать свои желания и потребности. Гав.

Эх, мне бы такого лабрадора в юности повстречать!)

Таких книг нужно больше и они будут полезными даже для взрослых. Сейчас как никогда важно уметь зарабатывать, тратить и... экономить. На подобной литературе реально вырастить ответственных детей, которые не будут понапрасну транжирить деньги родителей. Первые успехи от уроков умного лабрадора у нас уже есть — дочка копит деньги на собрание Гарри Поттера =)) Это настолько меня поразило, что на родительском собрании я порекомендовала её к прочтению другим родителям (и, чего уж там, похвасталась своей умницей)).

«Видавництво Старого Лева» как всегда радует. Ждем больше хорошей литературы от этого издательства!

• Діти мають читати не лише казки
    Олена Овсяк , 22 августа 2018 г.
    Я переконана, що не лише дорослі, алое й дітки мають право оцінити сучасне розмаїття літературу. Це не означає, що вони мусять читати не казки, а економічні трактати, але книги, які виховають в них корисні якості, як на мене обов’язкові. Однією з таких книг є робота німця Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей». Ця книга в цікавій та ігровій формі навчить вашого синочка чи донечку ще з юних років правильно поводитись з грошима. Та що там діти! Вона може стати у пригоді навіть дорослим. Родина маленької Кіри почуває труднощі з грошима, після того, як вони переїхали у власний будинок, за який доводиться виплачувати кредит. Дівчинка розуміє, що через це її мрії про новий ноутбук та подорож до Штатів ще не скоро справдиться.

Дуже доречно у їхній родині заводиться фінансово грамотний лабрадор, який вчитиме Кіру, як заробити та зберегти гроші. Його уроки хочеться занотовувати, аби не забути щось важливе. Дуже корисна інформація й цікаво загалом книга! Раджу і діткам, і їхнім батькам.
  • Фінансова грамотність для всіх!
    Олена Овсяк , 8 августа 2018 г.
    Якщо ви хочете, аби ваша дитина виросла фінансово грамотною людиною, вміла цінувати гроші та заробляти їх, тоді книга Бодо Шефера "Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей" вам неодмінно стане у пригоді. Тут у формі цікавої повісті про дівчинку та її собаку автор дає дітям необхідні фінансові уроки. та що там дітям! Скажу, що навіть мені, дорослій людині, було чому повчитись з цієї книжки!

Все починається з того, що дівчинка Кіра знаходить цуценя лабрадора, якого називає Мані (у перекладі з англійської "гроші"). Родина головної героїні зараз у боргах, тому вони довго не погоджуються лишати собаку у себе, але Кірі вдається їх переконати. Та й Мані виявиться не простим псом, а таким, що вміє розмовляти! Саме він буде вчити дівчинку поводженню з фінансами, а згодом допоможе родини вибратись нарешті з боргової ями. "Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей" - це насправді корисна книга. Вона підійде і для діток, і навіть для дорослих, які хочуть зробити своє фінансове становище менш хитким. Рекомендую!
  • Фінансова грамотність
    vasiLIT , 31 марта 2018 г.
    Повчальна книга Бодо Шефер «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» передбачена в першу чергу для дітей-підлітків. Автор – європейський фінансовий консультант, який є одним з найкращих у своїй галузі. В книзі йдеться про дівчинку, яка з родиною переїздить у новий будинок і там знаходить хворого раненого пса. Вилікувавши пса, він стає членом сім’ї та одного дня починає говорити та вчить маленьку дівчинку Кіру фінансової грамотності. Це все змальовано дуже якісно та чарівно. Дівчинка поступово дізнається про планування, фінансові плани, економію коштів, заробіток. Завдяки цим порадам, малечі вдається навіть врятувати своїх батьків від продажу будинку та тотального банкрутства. Книга розповідає про те, наскільки важливо вміти заробляти власні кошти та реалізувати свої найзаповітніші мрії. Книга буде дуже корисною для дітей пострадянських, тобто в тому числі й українського суспільства. Книга закликає поважати, а не засуджувати багатих людей-мільйонерів. Перед нами трансформація засмученої капризної дівчини в успішного, фінансово незалежного підприємця. У книзі легко та якісно викладені такі важкі фінансові питання як біржа та акції. Інформація викладена якісно, та аж ніяк не примітивно. Саме тому розповідь буде цікаво і для дорослих. Рекомендую!
  • Невероятно полезная книга
    Лариса , 14 марта 2018 г.
    Двенадцатилетняя Кира находит раненого лабрадора и упрашивает родителей оставить собаку у них. Девочка и пес прекрасно ладят. Кира мечтает о ноутбуке и поездке в Америку, но сейчас об этом и речи быть не может, так как ее родители по уши в кредитах за дом, в который семья недавно переехала. И кто бы мог подумать, что поможет девочке в этой ситуации ее друг лабрадор, которому она дала говорящую кличку Мани. Пес будет рассказывать Кире, как обходиться с деньгами, чтобы не попасть в такую же ситуацию, как ее родители. Благодаря Мани девочка находит пути заработка денег и, что еще важнее, их накопления и умножения.

Книга Бодо Шефера «Пес по имени Мани, или Азбука денег» будет полезна не только маленьким, но и взрослым читателям, которые хотят повысить свою финансовую грамотность. Эта работа непременно восполнит пробелы в знаниях относительно денег и того, как они работают. Очень нужная книга, так что рекомендую «Пса по имени Мани, или Азбуку денег» всем без исключения. Гарантирую, она вас поразит.
  • Вчитися ніколи не пізно
    Іванка Чуприна, 8 мая 2017 г.
    А вчитися заробляти та розпоряджатися грішми тим більше!
    У нашому суспільтві, де багато людей досі зберігають заощадження під матрацами і щиро вірять, що власний бізнес може започаткувати лише той, хто вже має купу грошей, фінансова грамотність є швидше винятком, ніж правилом. Відповідно, своїм дітям ми теж нав'язуємо хибні уявлення про гроші та поводження з ними. Наприклад, що гроші - це зло, що чесною працею багато не заробиш, а розбагатіти можна лише нечесним шляхом та інші подібні дурниці. А те, що це таки дурниці, дуже просто і водночас переконливо пояснює автор книжки Бодо Шефер.
    Книжка написана у цікавій захопливій манері, тому легко читається.
    Розповідь веде дівчинка Кіра, яка отримує уроки фінансової премудрості від незвичайного балакучого пса на ім'я Мані, а також розповідає про своє повсякденне життя та про те, як воно змінюється, коли Кіра починає дослухатися до фінансових порад мудрого лабрадора.
    Окрім захопливої історії, книжка є чудовим навчальним посібником з фінансів, інформацію з якого можна використовавати у повсякденному житті. Історія ділиться на невеликі розділи, у кожному з яких дівчинка отримує корисну пораду і одразу застосовує її на практиці. Тому, читаючи книжку з дітьми, можна також заохочувати їх виконувати поставлені для Кіри завдання. Це допоможе малечі визначитися зі своїми інтересами, поставити собі цілі на майбутнє та навчитися планувати. І це все окрім власне фінансових знань, які дає книжка!
    Дорослим книга теж буде цікавою і корисною, особливо якщо відкинути стереотипи і спробувати слідувати її простим і мудрим порадам, бо ж вчитися ніколи не пізно:)
  • Як виховати фінансово підковану дитину
    Галинка , 18 марта 2017 г.
    У своєму житті я прочитала дві художні книжки про фінанси: «Фінансист» Теодора Драйзера і «Пес на ім’я Мані» Бодо Шефера. І якщо роман «Фінансист» читався досить складно, особливо в ті моменти, коли розповідалось про фінансову складову і, щоб зрозуміти до кінця всю суть, багато чого доводилось перечитувати по декілька разів, то в книжці про пса Мані описується практично те саме, але набагато доступніше та зрозуміліше.
    Сім’я дванадцятирічної Кіри переживає не найкращі часи, фінансова криза добралась і до них. Одного разу в їхньому домі з’являється білий лабрадор, який відгукується на ім’я Мані, до того ж він виявляється ще й вміє розмовляти. Собака починає навчати дівчинку, як правильно розподіляти свої кишенькові гроші, розповідає про систему накопичення, яка дозволить назбирати потрібні кошти для придбання тих речей, про які Кіра мріє вже давно, але через фінансові труднощі в сім’ї, батьки не можуть їй їх купити.
    З цією книжкою ви дізнаєтесь більше про гроші, для чого вони потрібні і як ними правильно розпоряджатись. Ви розберетесь з тим, що таке кредити, депозити, акції, фонди, відсотки. Хоч книжка написана для дітей, але її буде корисно перечитати і дорослим.
    Окрім роз’яснень про фінанси та економіку, в книжці ще й є цікава історія про Кіру та її друзів та пригоди, які з ними трапляються. Раджу читати усім батькам разом з їхніми дітьми.
    Оцінка: 10/10.
  • Мої враження!!!
    Галина , 10 января 2017 г.
    Цю книжку мені подарували!
    "Пес на ім'я Мані, або абетка грошей" - дуже цікава та повчальна книжка. Мені 13 років і я прочитала цю книгу за декілька днів, вона мені дуже сподобалася.

Ця історія почалася так - дівчинка на ім'я Кіра та її родина переїжджає в новий будинок. Одного ранку Кіра знаходить пораненого собаку породи лабрадор на ганку свого дому і починає про нього піклуватися. І одного дня пес на ім'я Мані починє розмовляти, але виключно про гроші. Він дає Кірі різні поради. І вона починає заробляти свої перші гроші, і таким чином вона знайомится з новими людьми, які їй також дають слушні поради.
    Але одного дня знайшовся хазяїн собаки, і Кіра дуже засмутилася , але хазяїн був дуже добрий і дозволив щоб дівчинка доглядала за Лабрадором. Напротязі всієї книги з дівчинкою та собакою трапляються різні пригоди.

Всім рекоменду прочитати цю книгу, вона не тільки для дітей але й для дорослих.
    Мені б такого лабрадора, який вміє розмовляти)))
    Моїм друзям теж сподобалося.

Прочитайте і ви не пошкодуєте.