Рецензии «Ефективний керівник»

• "В нашій роботі головне робити не що-небудь, а те, що потрібно"
    Мария, 19 марта 2018 г.
    Книга «Ефективний керівник» Пітера Ф. Друкера - це невеликий за обсягом, але добре структурований літературний шедевр. Я прочитала його за кілька годин, отримавши величезне задоволення. Дуже приємно, читаючи класиків, ловити себе на думці, що ти і думаєш точно так само, і дієш часто відповідно до прочитаного. Цю літературу я можна більше порівняти не з книгою по менеджменту, а з поп-бізнес літературою. І це велика заслуга автора. Він зробив так, щоб читати складні за композицією книги було насправді цікаво, легко, доступно та пізнавально. Цей посібник присвячений тому, що повинен робити, як поводитися та на що звертати увагу керівник ХХІ століття. Головна думка книги криється в її назві. Питання ефективності будь-якого керівника було і буде актуальним завжди: як відомо, «риба гниє з голови». Тому цій темі приурочено масу публікацій, семінарів, конференцій та багато чого іншого.
    Так що ж таке ефективний керівник за П.Друкером? Як на мене, то це лідер, який втілює ефективні рішення в життя. Також можу відмітити, що в тексті неодноразово зустрічала судження автора про те, як вибудовувати відносини зі співробітниками в організації, щоб ця організація була успішною. Що тут скажеш? Залізна істина.
    Окрім цінних практичних порад у виданні присутні цікаві історії відомих бізнесменів, політиків, просто успішних людей, які у своїй справі досягли висот. Автор наводить приклади, у яких простежується реальна боротьба та вияв справжньої волі, тому ви навряд чи зможете просто закрити й відкласти книгу після прочитання.
    Даний посібник в однаковій мірі може стати і відправним пунктом для початківця, і корисною пам'яткою для досвідченого керівника, та й взагалі - настільною для співробітників служб і відділів, які займаються підбором, відбором, оцінкою, атестацією та розвитком персоналу.