Рецензии «Джури. Книга 1. Джури козака Швайки»

Лариса, 12 февраля 2015 г.
    Читаємо книги трилогії вечором, в колі сім"ї. Сказати, що подобається, це не сказати нічого. Книги захоплюють. Події відбуваються швидко, без лишнього "жування", таке враження, що закручується спіраль. Опис природи, події, герої передані так досконало, що наче не книгу читаєш, а дивишся фільм. Українці описані з такою любов"ю і захватом, що аж розпирає від гордощів за свій народ. Давно не читала дитячі книги з таким захопленням. Впевнена, якщо ми будемо читати ТАКІ твори своїм дітям, то у нас є майбутнє. Слава Україні!
  • Олег
    Олег Кравцов, 13 ноября 2016 г.
    Мій 12-річний син прочитав першу частину "на одному диханні" і от що він написати просив. У "Джурах козака Швайки" розповідається про двох хлопців Сашка і Грицика, які постійно потрапляють в якусь пригоду. Мені сподобалось те, що друзі повсякчас бажають зробити якусь звитягу: то битися з вовкулаками, то пожартувати над паном через те, що він забрав у селян усе майно. Мені дуже сподобався цей твір за героїзм головних героїв. Книга написана дуже динамічно, талановито. Сучасна, жива українська мова. Книга захоплює дітей настільки, що вони читають її так, як ми колись читали Жюль Верна - не відриваючись, забуваючи по їжу і сон.
    ярослав вигодованок, 25 февраля 2015 г.
    Всі три повісті даної трилогії дуже цікаві та повчальні, переносять нас у часи зародження козацтва. Шкода що таких творів не було 20-30 років тому.
    Наталя, 25 февраля 2015 г.
    Книга дуже цікава,легко читається. Донька прочитала з великим задоволенням, що для одинадцятирічних дітей сьогодні велика рідкість. Рекомендую всім.
    kvak2007, 21 октября 2014 г.
    Дуже цікава книжка, синові 9 років читає із задоволенням.Чоловік чекає поки він закінчить, щоб і собі прочитати.
  • Украинское будущее
    Крістіна , 14 июня 2018 г.
    Читаем книги трилогии вечером, в кругу семьи "и. Сказать, что нравится, это не сказать ничего. Книги захватывают. События происходят быстро, без лишнего" жевания ", такое впечатление, что закручивается спираль. Описание природы, события, герои переданы так совершенно , что будто не книгу читаешь, а смотришь фильм. Украинцы описаны с такой любовью и восторгом, что даже распирает от гордости за свой народ. Давно не читала детские книги с таким восторгом. Уверена, если мы будем читать ТАКИЕ произведения своим детям, то у нас есть будущее.

Мой 12-летний сын прочитал первую часть "на одном дыхании" и вот что он написать просил. В "Джура казака Шила" рассказывается о двух парнях Саши и Грицика, которые постоянно попадают в какую-то историю. Мне понравилось то, что друзья всегда хотят совершить какую-то победу: то драться с оборотнями, то подшутить над господином за того, что он забрал у крестьян все имущество. Мне очень понравился это произведение за героизм главных героев. Книга написана очень динамично, талантливо. Современная, живой украинский язык. Книга захватывает детей настолько, что они читают ее так, как мы когда-то читали Жюль Верна - не отрываясь, забывая по еде и сне.